Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-29411949 Email:info@ledlightinside.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Shenzhen RIYUEGUANGHUA Teknologjia Co, e kufizuar është një prodhues profesional LED dritë. Ne jemi një ndërmarrje hi-tech e cila është e specializuar në kërkime, projektim, prodhim dhe eksport LED Produkte. Me talentet e kualifikuar, teknologjinë e lartë dhe fondet e bollshme, ne kemi shumë zyra dhe degë në shumicën e qyteteve të Kinës, kështu që ne mund të ofrojmë shërbime të shpejta dhe të përsosura për klientët tanë. Ndriçimi ynë LED duke përfshirë udhëhequr rritet dritë, LED dritat tub, llambat tavan LED, LED dritë të lartë gji, dritë LED përmbytjes, dritë LED rrugë, furnizimit me energji LED, etj Kompania jonë ka teknikë të kualitetit të lartë profesional dhe pajisje të përparuara të prodhimit të prodhimit .: SMT makine, makine derdhur injeksion, makinë COB, furra të plakjes temperaturë të lartë, makinë tryezë (pikë-për-pikë ndriçim shkëlqim) makinë reflow bashkim dhe makina të ndryshme valë bashkim, linjat e PCBA, linjat automatike të prodhimit të paketimit dhe standstill vertikale 1000sqm stand. Plotësisht zbatoni marrëveshjen e menaxhimit të cilësisë ISO9001-2000 dhe përpiquni që të bëni çdo pjesë të LED Display, bordeve të njësisë LED, moduleve dhe ndriçimit të jenë më të mirët. Produktet tona kanë kaluar CE, FCC, RoHS, ISO, SGS dhe çertifikatat e tjera të lidhura. Të gjitha produktet e hulumtuara dhe të zhvilluara nga RIYUEGUANGHUA kanë arritur nivelin e avancuar në tregun ndërkombëtar. Duke u mbështetur në avantazhet e bashkimit strategjik të kompanisë, kompania vendase dhe e huaj, RIYUEGUANGHUA janë zhvilluar në një ndërmarrje moderne të shekullit të shekullit, me ndarjen e burimeve, ndarjen dhe bashkëpunimin, avantazhet plotësuese dhe operacionet me performancë të lartë.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Shenzhen RIYUEGUANGHUA Teknologjia Co, e kufizuar është një prodhues profesional LED dritë. Ne jemi një ndërmarrje hi-tech e cila është e specializuar në kërkime, projektim, prodhim dhe eksport LED Produkte. Me talentet e kualifikuar, teknologjinë e lartë dhe fondet e bollshme, ne kemi shumë zyra dhe degë në shumicën e qyteteve të Kinës, kështu që ne mund të ofrojmë shërbime të shpejta dhe të përsosura për klientët tanë. Ndriçimi ynë LED duke përfshirë udhëhequr rritet dritë, LED dritat tub, llambat tavan LED, LED dritë të lartë gji, dritë LED përmbytjes, dritë LED rrugë, furnizimit me energji LED, etj Kompania jonë ka teknikë të kualitetit të lartë profesional dhe pajisje të përparuara të prodhimit të prodhimit .: SMT makine, makine derdhur injeksion, makinë COB, furra të plakjes temperaturë të lartë, makinë tryezë (pikë-për-pikë ndriçim shkëlqim) makinë reflow bashkim dhe makina të ndryshme valë bashkim, linjat e PCBA, linjat automatike të prodhimit të paketimit dhe standstill vertikale 1000sqm stand. Plotësisht zbatoni marrëveshjen e menaxhimit të cilësisë ISO9001-2000 dhe përpiquni që të bëni çdo pjesë të LED Display, bordeve të njësisë LED, moduleve dhe ndriçimit të jenë më të mirët. Produktet tona kanë kaluar CE, FCC, RoHS, ISO, SGS dhe çertifikatat e tjera të lidhura. Të gjitha produktet e hulumtuara dhe të zhvilluara nga RIYUEGUANGHUA kanë arritur nivelin e avancuar në tregun ndërkombëtar. Duke u mbështetur në avantazhet e bashkimit strategjik të kompanisë, kompania vendase dhe e huaj, RIYUEGUANGHUA janë zhvilluar në një ndërmarrje moderne të shekullit të shekullit, me ndarjen e burimeve, ndarjen dhe bashkëpunimin, avantazhet plotësuese dhe operacionet me performancë të lartë.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim