Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED тунел светлина > Волна висечки LED тунел светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Волна висечки LED тунел светлина

Категории на производи од Волна висечки LED тунел светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, Волна висечки LED тунел светлина , 150W ѕидно висечко LED тунелско светло добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Водоотпорен ѕид висечки LED тунел светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Индустриска работилница светлина затворен предводена осветлување 100W 200W предводена тунел светлина

Единечната цена: USD 305.29 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 305.29 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 600 * 140 * 550 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Индустриска работилница светлина затворен предводена осветлување 100W 200W предводена тунел светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-600W
Кина производителот продава висококвалитетна ниска цена ip66 CE сертификација предводена од тунел светлина

Единечната цена: USD 227.65 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 227.65 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 600 * 140 * 480 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Кина производителот продава висококвалитетна ниска цена ip66 CE сертификација предводена од тунел светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-500W
50w 100w 150w 200w 300w 400w време висок lumens ip65 предводена тунел светлина

Единечната цена: USD 194.12 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 194.12 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 600 * 140 * 480 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

50w 100w 150w 200w 300w 400w време висок lumens ip65 предводена тунел светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-400W
Ip65 SMD3030 LED триаголна светилка 300W Гаража со три-доказ LED светло

Единечната цена: USD 194.12 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 194.12 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 600 * 140 * 400 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Ip65 SMD3030 LED триаголна светилка 300W Гаража со три-доказ LED светло 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE RoHS ETL SAA сертификати....

Кина Волна висечки LED тунел светлина Добавувачи

Инсталирањето на ѕидот на тунелот и монтажа на ѕид не постои посебно место, а овие ѕидни тунелски светла може да се инсталираат на широк спектар на тунелски простори, методите за инсталација се многу едноставни, вградени коло, инсталацијата од тунел светла, тогаш светилка на фиксна, се разбира, кои, исто така, треба да се инсталира електрична кутија, за да обезбеди моќ за светилки.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање