Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED Tube Light > T5 приклучок T8 LED Tube светло
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

T5 приклучок T8 LED Tube светло

Категории на производи од T5 приклучок T8 LED Tube светло , ние сме специјализирани производители од Кина, T5 приклучок T8 LED Tube светло , LED Tube Light добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од T5 светилка за прицврстување на цевки R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
18W T5 приклучок T5 LED цевка светлина

Единечната цена: USD 3.1 - 3.23 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 3.1 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 3.23 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

18W T5 приклучок T8 LED цевка светлина
Висока моќност 4ft 24w T5 LED цевка светлина

Единечната цена: USD 6.94 - 6.99 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 6.94 / Piece/Pieces
50 Piece/Pieces USD 6.99 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Висока моќност 4ft 24w T5 LED цевка светлина Опис: Висока моќност 4ft 24w T5 LED Tube Light е високо лумени нов дизајн на патент T5 LED Tube Light, со G5 приклучок и должина од 1150mm, со ротирачки краен капа, гаранција од 3 години. Е многу...
5 години гаранција 18W T5 LED цевка осветлување

Единечната цена: USD 5.3 - 5.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 5.3 / Piece/Pieces
50 Piece/Pieces USD 5.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

5 години гаранција 18W T5 LED цевка осветлување Опис: 5 години гаранција 18W T5 LED цевка осветлување е висок лумени нов дизајн на патент T5 LED Tube Light, со G5 приклучок и должина од 1150mm, со ротирачки краен капа, гаранција од 3 години. Е многу...
3 годишна гаранција T5 LED Tube Light

Единечната цена: USD 5.3 - 5.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 5.3 / Piece/Pieces
50 Piece/Pieces USD 5.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

3 годишна гаранција T5 LED Tube Light Опис: 18W LED Tube светло со ротирање крај капа е висок лумени нов патент дизајн T5 LED Tube Light, со G5 приклучок и 1150mm должина, со ротирачки краен капа, 3 години гаранција. Е многу популарен стил на...

Кина T5 приклучок T8 LED Tube светло Добавувачи

T5 приклучок T8 LED светилка со цевка, вклучително и 10W 18W 24W, дизајнирана како завршна капа T8 Aluminum + T5, Влезен напон е AC 85-277V, адаптирана квалификувана SMD2835 LED, до 120lm / w вкупната светлина на ефикасноста на лампата. Power Foctor е повеќе од 0,95. Изолиран возач. Издржлива структура и стабилни перформанси.Одржлива во животен век 30.000 часа, гаранција од 3 години. Нема треперење или блескаво време на работа. Нема темна точка, важи за станбени згради.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање