Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР улична светлина > Меч серија LED улична светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Меч серија LED улична светлина

Категории на производи од Меч серија LED улична светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, Меч серија LED улична светлина , Улични LED светла добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од COB LED улична светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Најевтино улично осветлување од 50W LED

Единечната цена: USD 12.83 - 13.14 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 12.83 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 12.93 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 13.14 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Најевтино улично осветлување од 50W LED Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
Улична светилка со сиромашни сијалици San'an 3030 LED 40W

Единечната цена: USD 12.65 - 12.95 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 12.65 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 12.75 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.95 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Улична светилка со сиромашни сијалици San'an 3030 LED 40W Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без...
IP65 Водоотпорна 30W LED улична светлина

Единечната цена: USD 10.05 - 9.9 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 10.05 / Piece/Pieces
5001 Piece/Pieces USD 9.82 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 9.9 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

IP65 Водоотпорна 30W LED улична светлина Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
100LM / W 20W SMD LED улично светло

Единечната цена: USD 8.51 - 8.71 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 8.51 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 8.58 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 8.71 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

100LM / W 20W SMD LED улично светло Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично светло,...
Продажба на големо преку директна продажба предводена од уличната светилка

Единечната цена: USD 32.23 - 32.99 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 32.23 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 32.49 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 32.99 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Продажба на големо преку директна продажба предводена од уличната светилка Опис: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашите LED светилки од серија на мечеви, ЛЕР улично...
Алуминиумско куќиште со леење IP65 SMD 120w предводено од улични светилки

Единечната цена: USD 32.23 - 32.99 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 32.23 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 32.49 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 32.99 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Алуминиумско куќиште со леење IP65 SMD 120w предводено од улични светилки Опис: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашите LED светилки од серија на мечеви, ЛЕР улично светло,...
100W меч серија Led Street Light

Единечната цена: USD 24.04 - 24.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 24.04 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 24.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 24.61 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

100W меч серија Led Street Light Опис: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашите LED светилки од серија на мечеви, ЛЕР улично светло, без возач, светло за соларна светлина и...
IP65 Водоотпорен 80watt меч Серија ЛЕР улична светлина

Единечната цена: USD 24.04 - 24.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 24.04 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 24.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 24.61 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

IP65 Водоотпорен 80watt меч Серија ЛЕР улична светлина Опис: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашите LED светилки од серија на мечеви, ЛЕР улично светло, без возач, светло...
Евтина ЛЕР улична светлина цена

Единечната цена: USD 12.09 - 12.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 12.09 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 12.19 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.38 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Евтина ЛЕР улична светлина цена Опис: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашите LED светилки од серија на мечеви, ЛЕР улично светло, без возач, светло за соларна светлина и...
Супер светла smd предводена улична светлина 40W

Единечната цена: USD 12.09 - 12.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 12.09 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 12.19 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.38 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Супер светла smd предводена улична светлина 40W Опис: Моќноста на оваа улица Led Lamp е 20w 30w 40w 50w 80w 100w 120w 150w. Луменот на светилката на Led Street може да биде 100lm / w-130lm / w. Направивме и неколку возачи за избор: Возач на Кина,...
Покриено куќиште за алуминиум со светло улично светло предводено од 30Watt

Единечната цена: USD 9.35 - 9.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 9.35 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 9.42 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 9.57 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Покриено куќиште за алуминиум со светло улично светло предводено од 30Watt Опис: Моќноста на оваа улица Led Lamp е 20w 30w 40w 50w 80w 100w 120w 150w. Луменот на светилката на Led Street може да биде 100lm / w-130lm / w. Направивме и неколку возачи...
Надворешно IP65 водеше улично светло со цена

Единечната цена: USD 9.16 - 9.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 9.16 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 9.32 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 9.38 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Надворешно IP65 водеше улично светло со цена Опис: Моќноста на оваа улица Led Lamp е 20w 30w 40w 50w 80w 100w 120w 150w. Луменот на светилката на Led Street може да биде 100lm / w-130lm / w. Направивме и неколку возачи за избор: Возач на Кина, Возач...
60w меч LED улично осветлување за автопат / пат / паркинг

Единечната цена: USD 47.98 - 49.11 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 47.98 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 49.11 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

60W Меч ЛЕР Улична светлина за автопат / пат / паркинг Меч ЛЕР улична светлина е популарна светилка за осветлување на отворено.Тоа го усвои згуснувачкото тело од алуминиумско ламба, никогаш нема да го разболи. Се употребува за темпериран стаклен...
Модуларно куќиште за улично осветлување од 150W COB

Единечната цена: USD 95.7 - 98.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 95.7 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 98.5 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Модуларно куќиште за улично осветлување од 150W COB Опис: Комбинирање на науката за светлината и историски познавања на уличните тела, Нашите инженери имаат развиено важни решенија за осветлување на патиштата кои го менуваат начинот на кој ги...
Висока моќност 120W LED улична светлина

Единечната цена: USD 49.31 - 50.47 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 49.31 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 50.47 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Висока моќност 120W LED улична светлина Појавата на овој ЛЕР уличното осветлување сака меч, тоа е специјално дизајнирана интегрирана калапи алуминиумски ламба тело, анти-корозија. Висока пропустливост со темпериран стаклен леќа, задоволувајте ја...
50W меч IP65 LED улична светлина

Единечната цена: USD 48.78 - 49.93 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 48.78 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 49.93 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

50W меч IP65 LED улична светлина Меч ЛЕР улична светлина е популарна светилка за осветлување на отворено.Тоа го усвои згуснувачкото тело од алуминиумско ламба, никогаш нема да го разболи. Се употребува за темпериран стаклен леќа, висока трансмисија...
100 вати Филипс интегриран IP65 LED улично осветлување

Единечната цена: USD 16.01 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 16.01 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 50 * 41 * 40 см / ЦТН 15 парчиња / ЦТН 18 КГ / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

100 вати Филипс интегриран IP65 LED улично осветлување Спецификации: Model NO.AD-LD-20W2 Wattage 20W
Високи лумен 200w LED улично осветлување

Единечната цена: USD 83.29 - 85.26 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 83.29 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 85.26 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Високи лумен 200w LED улично осветлување Опис: Високо Lumen 200w LED улично осветлување, канал тип термички дизајн, намалување на тежината на светлината и да се обезбеди добра дисипација на топлина, пониски прозрачна распаѓање, а исто така го...
5 години гаранција 180W LED улично осветлување Ce & RoHS

Единечната цена: USD 101.4 - 103.79 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 101.4 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 103.79 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 97 * 37 * 14 см, 1 компјутер / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

5 години гаранција 180W LED улично осветлување со Ce & RoHS Опис Шенжен Riyueguanghua ЛЕР Street Street Light: Можеме да понудиме од 20W-200W. Бојата на домување може да биде црна и бела. Пренапонска заштита од 10KV може да ја направи улицата...
2018 150W LED Street Lamp 5 години гаранција

Единечната цена: USD 79.63 - 81.51 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 79.63 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 81.51 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 97 * 37 * 14 см, 1 компјутер / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

2018 Нова 150W LED уличка со 5-годишна гаранција Опис: Шенжен Riyueguanghua ЛЕР Street Street Light: Можеме да понудиме од 20W-200W. Бојата на домување може да биде црна и бела. Пренапонска заштита од 10KV може да ја направи улицата безбедна во...
220V чиста бела КРИ 100W LED улична светлина

Единечната цена: USD 64.71 - 66.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 64.71 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 66.24 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 74 * 30 * 14 см, 1 компјутер / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

AC 220V чист бел КРИ 100W LED улична светлина Опис: Шенжен Riyueguanghua ЛЕР Street Street Light: Можеме да понудиме од 20W-200W. Бојата на домување може да биде црна и бела. Пренапонска заштита од 10KV може да ја направи улицата безбедна во дождлив...

Кина Меч серија LED улична светлина Добавувачи

Куќиштето на мечот серија LED уличното осветлување како меч, термички дизајн на канал, ја намалува тежината на светлината и обезбедува добра дисипација на топлина, пониско прозрачно распаѓање, а исто така го продолжува животниот век на светилките. Усвојувајќи го популарниот CHEM модуларен дизајн, ефективно го намалува следното одржување. Издржливи светла со долг животен век до 50000 часа; Нема потреба да ги замените светлата

често само прави редовно одржување. Зелена заштита на животната средина, без УВ светлина и инфрацрвено зрачење, без загадување на жива.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање