Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР улична светлина > Нова ЛЕР улична светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Нова ЛЕР улична светлина

Категории на производи од Нова ЛЕР улична светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, нова LED улична светлина , LED улично осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Сончева светлина на соларна LED диоди R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
30W LED улично светло 130lm / w 2700-6500K

Единечната цена: USD 9.35 - 9.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 9.35 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 9.42 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 9.57 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 42.5 * 34 * 46.5CM, 10pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

30W LED улично светло 130lm / w 2700-6500K Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична светлина...
100 вати LED улично осветлување за патниот проект

Единечната цена: USD 24.04 - 24.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 24.04 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 24.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 24.61 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 71 * 25.5 * 11.5CM, 1pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

100 вати LED улично осветлување за патниот проект Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
50W LED улична светлина 70Ra AC 85-265V

Единечната цена: USD 12.09 - 12.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 12.09 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 12.19 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 45 * 22,5 * 58 см, 5 парчиња / цтн

Способност за снабдување: 50000pcs/year

50W LED улична светлина 70Ra AC 85-265V Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична светлина и...
130lm / w 2700-6500K 120W LED улично осветлување

Единечната цена: USD 31 - 31.73 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 31 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 31.24 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 31.73 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 78 * 29 * 11.5CM, 1pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

130lm / w 2700-6500K 120W LED улично осветлување Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
3 години гаранција 80W LED улична светилка

Единечната цена: USD 24.04 - 24.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 24.04 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 24.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 24.61 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 71 * 25.5 * 11.5CM, 1pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

3 години гаранција 80W LED улична светилка Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична светлина...
2 години гаранција 40W LED улично осветлување

Единечната цена: USD 12.09 - 12.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 12.09 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 12.19 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 45 * 22,5 * 58 см, 5 парчиња / цтн

Способност за снабдување: 50000pcs/year

2 години гаранција 40W LED улично осветлување Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
Нов 20W 130lm / w SMD LED улично осветлување

Единечната цена: USD 9.16 - 9.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 9.16 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 9.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 9.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 42.5 * 34 * 46.5CM, 10pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Нов 20W 130lm / w SMD LED улично осветлување Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
Смарт 20w предводена улица светлина доведе светлина

Единечната цена: USD 9.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 9.24 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Смарт 20w предводена улица светлина доведе светлина Опис: Смарт уличното осветлување со 20W предводена улица, LED уличното осветлување има подолг век на траење и помалку време за одржување, а целокупниот инженерски квалитет е далеку подобар од...
Нов CREE чип IP65 120W LED улична светлина

Единечната цена: USD 101.33 - 99.37 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 101.33 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 103.61 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 99.37 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 72,5 * 30 * 15,5 см / 1 шт

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Нов CREE чип IP65 120W LED улична светлина Model NO RYGH-LD2019M-120W
LED површина светлина 100W LED уличното осветлување

Единечната цена: USD 97.4 - 99.67 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 97.4 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 98.3 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 99.67 / Piece/Pieces

Бренд: AD комерцијални, ODM или OEM достапни

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот: LED површина светлина 100W LED уличното осветлување Податоци: Модел NO.RYGH-LD2019S-100W Wattage 100W Voltage 90-277Vac (Sosen), 110-240Vac (Meanwell ELG), 90-305Vac (Meanwell HLG); 50/60Hz Certificate CE, RoHs Material Aluminum,...
Специјален дизајн фенси модерна LED улична светлина надворешна светлина

Единечната цена: USD 90.73 - 92.97 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 90.73 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 91.71 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 92.97 / Piece/Pieces

Бренд: AD комерцијални, ODM или OEM достапни

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот: Специјален дизајн фенси модерна LED улична светлина надворешна светлина Податоци: Модел NO.RYGH-LD2019S-80W Wattage 80W Voltage 90-277Vac (Sosen), 110-240Vac (Meanwell ELG), 90-305Vac (Meanwell HLG); 50/60Hz Certificate CE, RoHs...
Нов 80W LED Street Light со RoHS & Ce

Единечната цена: USD 87.58 - 89.82 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 87.58 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 88.56 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 89.82 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 66,5 * 27,5 * 15,5 см / 1 шт

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Нов Кул Белата 80W LED Улична светлина со RoHS & Ce Model NO RYGH-LD2019S-80W
Нова 150W LED улична светлина во IP65

Единечната цена: USD 101.03 - 99.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 101.03 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 103.31 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 99.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 72,5 * 30 * 15,5 см / 1 шт

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Нова 5 годишна гаранција 150W LED улична светлина во IP65 Model NO RYGH-LD2018M-150W
КРЕА Алуминиумска 50W LED улична светлина

Единечната цена: USD 69.2 - 71.17 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 69.2 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 70.18 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 71.17 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 570 * 250 * 280 2 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

КРЕА Алуминиумска 50W LED улична светлина Model NO AD-LD05AMINI-50W
SMD 3030 IP65 Модуларна 150W LED улично осветлување со асиметричен агол на зрак

Единечната цена: USD 85.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 85.24 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

SMD 3030 IP65 Модуларна 150W LED улично осветлување со асиметричен агол на зрак Опис: Податоци: Model NO.AD-LD-60W1 Wattage
30W Модуларна LED улична светлина

Единечната цена: USD 53.55 - 55.25 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
3001 Piece/Pieces USD 53.55 / Piece/Pieces
1001 Piece/Pieces USD 54.4 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 55.25 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

30W Модуларна LED улична светлина LED светло е повеќе заштеда на енергија, посветла, подолг животен век од традиционалната светлина. Оваа ЛЕР улична светлина не само што ги вклучува сите овие придобивки, но исто така има подолу предности. Ултра...
Топла Продажба 80W Алуминиум ЛЕР улична светлина

Единечната цена: USD 84.56 - 86.52 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 84.56 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 85.54 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 86.52 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 68 * 29,5 * 15 см / 1 шт

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Топла Продажба 80W Алуминиум ЛЕР улична светлина со Meanwell Возач P roduct Де scription Model
2018 5 годишна гаранција 300W LED уличка светилка

Единечната цена: USD 157.51 - 176.28 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
3000 Piece/Pieces USD 157.51 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 165.71 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 176.28 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 91 * 36 * 21см / 1шт

Способност за снабдување: 50000pcs/month

2018 5 годишна гаранција 300W LED уличка светилка Опис: 2018 најновиот модел 60W 80W 100W 120W 150W 180W 200W 240W 300W LED Улична светлина. Има лесен и тенок модул Алуминиумско куќиште. IES е достапна, има силна продорна моќ, што јасно може да се...
Чиста бела LED светилка од 180W со Ce и RoHS

Единечната цена: USD 102.38 - 97.69 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 102.38 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 108.82 / Piece/Pieces
3000 Piece/Pieces USD 97.69 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 55,2 * 33 * 18см / 1шт

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Чиста бела LED светилка од 180W со Ce и RoHS Опис: 2018 најновиот модел 60W 80W 100W 120W 150W 180W 200W 240W 300W LED Улична светлина. Има лесен и тенок модул Алуминиумско куќиште. IES е достапна, има силна продорна моќ, што јасно може да се види...
220V 150W LED улично осветлување за пат

Единечната цена: USD 86.08 - 95.53 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
3000 Piece/Pieces USD 86.08 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 90.18 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 95.53 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 55,2 * 33 * 18см / 1шт

Способност за снабдување: 50000pcs/month

220V 150W LED улично осветлување за пат Опис: 2018 најновиот модел 60W 80W 100W 120W 150W 180W 200W 240W 300W LED Улична светлина. Има лесен и тенок модул Алуминиумско куќиште. IES е достапна, има силна продорна моќ, што јасно може да се види од...
IP65 Bridgelux 80W LED улично осветлување за плоштад

Единечната цена: USD 73.1 - 81.64 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
3000 Piece/Pieces USD 73.1 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 76.81 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 81.64 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 46.5 * 33 * 18CM 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

IP65 Bridgelux 80W LED улично осветлување за плоштад Опис: 2018 најновиот модел 60W 80W 100W 120W 150W 180W 200W 240W 300W LED Улична светлина. Има лесен и тенок модул Алуминиумско куќиште. IES е достапна, има силна продорна моќ, што јасно може да...

Кина Нова ЛЕР улична светлина Добавувачи

нова LED Street Light, домување од компјутер COOLER - најпознатиот производител на куќи во Кина. новите LED улични светилки имаат добар heatsink, ултра-тенки ултра-мали димензии, за да заштедат превозот за потрошувачите, високи лумени и долг животен век. 10KV заштита од пренапони. Индексот на висококвалитетни бои на уникатните предности на конзервација на урбано осветлување е од големо значење. Ние можеме да обезбедиме 20W-300W различни вати LED Street Lights за да ги задоволат вашите потреби за задоволување на вашите потреби

 

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање