Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > Високо мачта осветлување > Светла за паркирање
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Светла за паркирање

Категории на производи од Светла за паркирање , ние сме специјализирани производители од Кина, Светла за паркирање , Светла на сончевиот паркинг добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од LED паркинг светла R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Цветен сигурен 150W / 200W LED Висока Мачт светлина

Единечната цена: USD 76.41 - 93.1 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 76.41 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 93.1 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Цветен сигурен 150W / 200W LED Висока Мачт светлина LED High Light Mast Light се користи во тунели, работилници, големи магацини, локации, металургија и разни фабрики, градежништво и други места со голема површина од поплавено осветлување,...

Кина Светла за паркирање Добавувачи

LED светилки за надворешно осветлување се избор за паркирско осветлување за апликации, вклучувајќи трговски центри, продавници за малопродажба, спортски стадиони, деловни комплекси, аеродроми и многу повеќе. Нашите надворешни светла овозможуваат намалена видливост на надворешноста, како и ефикасни безбедносни светлосни нивоа со симетрични и асиметрични распределби. Тие можат да дадат значително намалување на енергијата на системот во споредба со стандардните HID системи и практично да ги елиминираат тековните трошоци за одржување. Без разлика дали ви требаат комерцијални LED паркирни светла или комерцијални криеше паркирни светла, имаме покриени.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање