Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED тунел светлина > Модул LED тунел светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Модул LED тунел светлина

Категории на производи од Модул LED тунел светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, Модул LED тунел светлина , Водоотпорна LED тунелска светлина добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Висока моќност LED тунел светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Висок квалитет на долг животен век со висока моќност 120 90 степени IP65 предводена модул улица светлина тунел светлина

Единечната цена: USD 111.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 111.18 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 340 * 120 * 480 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Висок квалитет на долг животен век со висока моќност 120 90 степени IP65 предводена модул улица светлина тунел светлина Податоци Model NO...
IP66 Енергетско штедење водоотпорно надворешно предводено тунелско светло + предводена висока јарболиска светлина

Единечната цена: USD 91.41 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 91.41 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 340 * 120 * 400 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

IP66 Енергетско штедење водоотпорно надворешно предводено тунелско светло + предводена висока јарболиска светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-200W...
150w 200w 250w 300w Топла продава предводена тунел светлина / предводена високо копје светлина

Единечната цена: USD 76.94 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 76.94 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 340 * 110 * 330 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

150w 200w 250w 300w Топла продава предводена тунел светлина + предводена висока јарболот светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-150W
100w предводена тунел светлина + предводена високо копје светлина

Единечната цена: USD 59.29 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 59.29 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 340 * 110 * 250 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

100w предводена тунел светлина / предводена високо копје светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-100W
50w 100w 200w 400w LED Висока мачта светлина / LED тунел светлина

Единечната цена: USD 33.88 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 33.88 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 340 * 110 * 190 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

50w 100w 200w 400w LED Висока мачта светлина / LED тунел светлина Податоци Model NO RYGH-SDD-50W

Кина Модул LED тунел светлина Добавувачи

LED Модул структура, производ моќта ductility.Употребата на топлина цевка ладење технологија, ефективна сијалица на температурата се шират надвор.Извор на светлина користи висок квалитет на светилка монистра за да се обезбеди сигурност на производот и конзистентност. Користејќи ја дистрибуцијата на светлината на објективот, може да се избере различен агол на сноп, светлост. Долгиот работен век.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање