Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED тунел светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED тунел светлина

Категории на производи од LED тунел светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, LED тунел светлина , Тунел светлина добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од LED тунел светлина тела R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Секоја зона во рамките на тунелот има свои барања во однос на дизајнот и перформансите на осветлувањето. На пример, влезовите на тунелите бараат високо ниво на светлина со малку или без растојание на светло.

 

Спротивно на тоа, осветлувањето во внатрешноста на тунелот треба да биде ниско ниво со или без растојание на светло . Со нашето богато портфолио на LED светилки можеме да создадеме било каков осветлен концепт за да обезбедиме вистинска рамнотежа помеѓу видливоста, безбедноста и економичноста.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање