Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED три-доказ светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED три-доказ светлина

Категории на производи од LED три-доказ светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, LED светло со три доказ , Tube LED три-доказ светлина добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Индустриска LED светилка со три доказ R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Повеќе

Индустриски LED Три-доказ светлина

LED три-доказ светлина:

Три анти-светлински средства: водоотпорен, отпорен на прав, анти-корозија на трите анти. Употребата на специјални антиоксидациски антикорозивни материјали и силиконски заптивки за да се постигнат барањата за заштита на светилки. Оваа ламба на колото контролна табла за анти-корозија, водоотпорен, анти-оксидација третман, за електрична кутија запечатени ладење карактеристики на слаби, интелигентни контрола на температурата три анти-светилка посветен работна коло, намалување на моќта инверторот работна температура, двојно изолацијата на конекторот осигурува дека колото е безбедно и сигурно. Според фактичката работна средина на три анти-светла, површината на заштитната опрема за анти-корозивен третман за нанесување на наноси од наноси спреј влага, става крај на прашината и влагата.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање