Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР улична светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

ЛЕР улична светлина

Категории на производи од ЛЕР улична светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, ЛЕР улична светлина , ЛЕР улично осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЛЕР улична светилка R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

LED уличните светилки се направени со LED чип, со голема ефикасност, безбедност, заштеда на енергија, заштита на животната средина, долг животен век, брз одзив, индекс на висококвалитетни бои на уникатните предности на заштедата на енергија во урбаното осветлување е од големо значење. Ние можеме да обезбедиме 20W-300W различни вати LED Street Lights за да ги задоволат вашите потреби за задоволување на вашите потреби. AC 85-305V / DC 12V влезниот напон, LED уличните светилки од страна на нашата компанија нуди долг животен век и екстремна сигурност.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање