Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED светло Heatsink > LED Street Light Heatsink
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED Street Light Heatsink

Категории на производи од LED Street Light Heatsink , ние сме специјализирани производители од Кина, LED Street Light Heatsink , ЛЕР улично осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЛЕР улични делови R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Повеќенаменска LED осветлување на улично осветлување

Единечната цена: USD 60.92 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 60.92 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Повеќенаменска LED осветлување на улично осветлување Имаме широк спектар на ЛЕР улично осветлување. Ние произведуваме со високо квалитетен суровин материјал (со користење на алуминиум). Врз основа на најнова технологија и алатки, нашите улични...
Модуларен LED улично осветлување 150W

Единечната цена: USD 52.62 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 52.62 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Модуларен LED улично осветлување 150W Користењето на дебелиот и висококвалитетен алуминиум, овој ЛЕР улично осветлување е добро за дисипација на топлина. Модуларниот дизајн е лесен за замена. Достапно во 50W 100W 150W 200W 250W 300W 350W. Прикажи...
100W алуминиумски LED улично осветлување

Единечната цена: USD 44.31 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 44.31 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

100W алуминиумски LED улично осветлување Куќиштето за улично осветлување на модулите е достапно во 50W 100W 150W 200W 250W 300W 350W. Таа има удобен дизајн, кој лесно го заменува уништениот LED. Донесе дебели алуминиумски суровини метеријални, добра...
50W до 350W LED улично осветлување

Единечната цена: USD 36 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 36 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

50W до 350W LED улично осветлување Ова е ЛЕР улично осветлување домување е на голема побарувачка. Тоа е дизајн на модулот, одржувајќи погодно. Таа има 50W 100W 150W 200W 250W 300W 350W за избор. IP65 одделение. Прикажи...

Кина LED Street Light Heatsink Добавувачи

LED уличното осветлување, предводени од улично осветлување, предводени од улични светлосни делови
Овде можете да ги најдете поврзани производи во LED Street Light Heatsink, ние сме професионални производител на LED Street Light Heatsink, ЛЕР улично осветлување, ЛЕР улични делови,,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на LED Street Light Heatsink за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во LED Street Light Heatsink, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за LED Street Light Heatsink, ЛЕР улично осветлување, ЛЕР улични делови,,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за LED Street Light Heatsink!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање