Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED Фудбалско поле
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED Фудбалско поле

Категории на производи од LED Фудбалско поле , ние сме специјализирани производители од Кина, Лед фудбалско поле , Висока моќност фудбалско поле светло добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лед стадион светлината R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Водоотпорен IP65 Висококвалитетен LED осветлување со висока моќност на стадионот

Единечната цена: USD 698.86 - 736.62 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 698.86 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 715.16 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 736.62 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Водоотпорен IP65 Висококвалитетен LED осветлување со висока моќност на стадионот Податоци Model NO RYGHTG-1000A
Висока моќност 300w 400w 800w 1000wled поплави осветлување

Единечната цена: USD 558.57 - 589.11 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 558.57 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 570.53 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 589.11 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Висока моќност 300w 400w 800w 1000wled поплави осветлување Податоци Model NO RYGHTG-800A
Топла продажба IP65 600W LED поплави на стадионот

Единечната цена: USD 427.76 - 443.85 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 427.76 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 431.26 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 443.85 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Топла продажба IP65 600W LED поплави на стадионот Податоци Model NO RYGHTG-600A
водоотпорен висок лумен висок квалитет 500w предводени од поплави тела

Единечната цена: USD 335.04 - 348.04 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 335.04 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 337.72 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 348.04 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Способност за снабдување: 5000pcs/month

водоотпорен висок лумен висок квалитет 500w предводени од поплави тела Податоци Model NO RYGHTG-500A
Водоотпорен Високо квалитетна 400W LED стадионо светло во отворено

Единечната цена: USD 284.1 - 296.49 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 284.1 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 288.85 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 296.49 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Водоотпорен Високо квалитетна 400W LED стадионо светло во отворено Податоци Model NO RYGHTG-400A
Водоотпорна гаранција од 5 години, 300W LED потопско осветлување на стадионот

Единечната цена: USD 215.63 - 226.77 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
2000 Piece/Pieces USD 215.63 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 220.58 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 226.77 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Водоотпорна гаранција од 5 години, 300W LED потопско осветлување на стадионот Податоци Model NO RYGHTG-300A
IP65 1600W LED потопско осветлување за стадионот

Единечната цена: USD 895.39 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 895.39 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 940 * 900 * 225, PCS / CTN

Способност за снабдување: 5000pcs/month

IP65 1600W LED потопско осветлување за стадионот Model NO RYGH-LSLG-1600W Wattage
800W LED стадионски светилки со CE и RoHS

Единечната цена: USD 465.75 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 465.75 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување:  530 * 490 * 225MM, 1PCS / CTN

Способност за снабдување: 5000pcs/month

800W LED стадионски светилки со CE и RoHS Model NO RYGH-LSLG-800W Wattage
Meanwell ELG Возач 400W LED стадионска светлина

Единечната цена: USD 270.64 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 270.64 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување:  530 * 490 * 225MM, 1PCS / CTN

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Meanwell ELG Возач 400W LED стадионска светлина Model NO RYGH-LSLG-400W Wattage
LED стадион осветлување тела со Meanwell возач

Единечната цена: USD 1007.65 - 1009.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 1007.65 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 1009.21 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот LED стадион осветлување тела со Meanwell возач Датум на состојба: Wattage 1600W Voltage AC 85-305V Certificate CE, RoHs Power Factor >0.95 Life Time >50000 Hours Chip 5050 Driver Meanwell HLG/ELG Efficacy 130-140lm/w CRI 80...
LED стадион светло за плоштад / градина / парк / фабрика

Единечната цена: USD 521.88 - 523.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 521.88 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 523.57 / Piece/Pieces

Бренд: AD комерцијални, ODM или OEM достапни

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот LED стадион светло за плоштад / градина / парк / фабрика Датум на состојба: Wattage 800W Voltage AC 85-305V Certificate CE, RoHs Power Factor >0.95 Life Time >50000 Hours Chip 5050 Efficacy 130-140lm/w CRI 80 PF >0.95...
5-годишна гаранција LED стадионска светлина

Единечната цена: USD 270.64 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 270.64 / Piece/Pieces

Бренд: AD комерцијални, ODM или OEM достапни

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот 5-годишна гаранција LED стадионска светлина Датум на состојба: Wattage 400W Voltage AC 85-305V Certificate CE, RoHs Power Factor >0.95 Life Time >50000 Hours Chip 5050 Efficacy 130-140lm/w CRI 80 PF >0.95 Color...
CE RoHS IP66 водоотпорен 500W LED стадионска светлина

Единечната цена: USD 335.04 - 348.04 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 335.04 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 337.02 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 348.04 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување:  1PCS / CTN

Способност за снабдување: 5000pcs/month

CE RoHS IP66 Водоотпорен 500W LED стадионот Лиг ht Опис: Висока моќност LED светилки за поплава се високо-интензивни светлосни широки светилки кои обично се користат отворени јавни простори, како што се пешачки површини, патишта, 500W LED Stadium...
Bridgelux 5050 130 140lm / w 400W LED стадионска светлина

Единечната цена: USD 284.1 - 296.49 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 284.1 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 288.85 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 296.49 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување:  1PCS / CTN

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Bridgelux 5050 130 140lm / w 400W LED стадионска светлина Опис: Висока Piower LED стадионска светлина, таа е широко користен за Soccor Filed, голем плоштад, и може да се користи и на мостот и така натаму. Уште повеќе, моделот има добар изглед кој е...
300W LED Поплава стадион светлина

Единечната цена: USD 215.63 - 226.77 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 215.63 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 220.58 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 226.77 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување:  1PCS / CTN

Способност за снабдување: 5000pcs/month

300W LED Поплава стадион светлина Опис: Супер светло! Нашата 300W LED светилка е навистина светла, луменот може да достигне 130-140lm / w. и е направен од 3 модули, така исто така има 3бр Драјвери. Можете да изберете Meanwell HLG или Meanwell ELG....
AC 110V AC 220V 200w LED светилки за потопување

Единечната цена: USD 155.08 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 155.08 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

AC 110V AC 220V 200w LED светилки за потопување Опис: AC 110V AC 220V 200w LED светилки за
5 години гаранција Модул 150000lm 1000w LED потопена светлина

Единечната цена: USD 1029.23 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 1029.23 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

5 години гаранција Модул 150000lm 1000w LED потопена светлина Опис: IP66 High-end 1440w алуминиумски LED flood lights е патентен модуларен LED светло, користи висококвалитетен LED 3030 и возач, за да се исполнат high-end пазарот, кој се користи за...
IP66 High-end 1440w алуминиумски LED рефлектори за стадионот

Единечната цена: USD 1029.23 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 1029.23 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

IP66 High-end 1440w алуминиумски LED рефлектори за стадионот Опис: IP66 High-end 1440w алуминиумски LED flood lights е патентен модуларен LED светло, користи висококвалитетен LED 3030 и возач, за да се исполнат high-end пазарот, кој се користи за...
1000w LED стадион Светло за фудбалско игралиште / сала за вежбање

Единечната цена: USD 1066.78 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 1066.78 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

1000w LED стадион Светло за фудбалско игралиште / сала за вежбање Опис: Податоци: Model NO.
Отворени 400W CREE XTE LED потопни светлосни тела

Единечната цена: USD 439.65 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 439.65 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Отворени 400W CREE XTE LED потопни светлосни тела Опис: Податоци: Model NO. AD-TGC400-400W
540W алуминиумска ладилник LED потопна светлина за проветрување

Единечната цена: USD 446.77 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 446.77 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пакување Големина:: 785 * 395 * 235MM NW: 21.8KG GW: 23KG

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

540W алуминиумска ладилник LED потопна светлина за проветрување Опис: Riyueguanghua копродукции, Ограничена специјализирана за високо-власт предводена осветлување за стадион. Ние нудиме 100-2000W висока моќност LED фудбалски стадион светлина,...

Кина LED Фудбалско поле Добавувачи

LED Фудбалско поле
Овде можете да ги најдете поврзани производи во LED Фудбалско поле, ние сме професионални производител на Лед фудбалско поле,Висока моќност фудбалско поле светло,Лед стадион светлината,Лед потопот тела,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на LED Фудбалско поле за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во LED Фудбалско поле, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Лед фудбалско поле,Висока моќност фудбалско поле светло,Лед стадион светлината,Лед потопот тела,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за LED Фудбалско поле!
Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање