Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED High Bay Light > LED Линеарна Висока Залив светло
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED Линеарна Висока Залив светло

Категории на производи од LED Линеарна Висока Залив светло , ние сме специјализирани производители од Кина, Лед Линеарна Висока Залив светлина , Лед три-доказ осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Алуминиумска линеарна Висока заливска светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
300W предводена линеарна светлина на заливот

Единечната цена: USD 45.22 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 45.22 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијална

Пакување: 1050 * 210 * 160мм / 1 парчиња / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/year

300W предводена линеарна светлина на заливот Опис: LED светилките со висок залив се специјално дизајнирани за повисоки тавани и поголеми области.15000 лумени или која било од нашите енергетски ефикасни LED високо заливи светла и добиете 5 години...
100W со LED модул, линеарно светло за светло

Единечната цена: USD 45.22 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 45.22 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијална

Пакување: 560 * 145 * 130мм / 1 парчиња / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/year

100W со LED модул, линеарно светло за светло Опис: Бидејќи светлината ќе работи од поголем опсег, осветлувањето треба да се зголеми за оптимално осветлување. Висок дизајн е LED UFO залив светла, дизајнот е дел од ефикасноста. Создадено со стил на...
CE RoHS 250w висок залив индустриски предводени од светлина

Единечната цена: USD 94.91 - 98.71 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 94.91 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 98.71 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

CE RoHS 250w висок залив индустриски предводени од светлина Опис: Податоци: Model NO. AD-LB250W2
CE RoHS 250w висок залив индустриски предводени од светлина

Единечната цена: USD 94.91 - 98.71 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 94.91 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 98.71 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

CE RoHS 250w висок залив индустриски предводени од светлина Опис: Податоци: Model NO. AD-LB250W2
високи лумени 200w индустриски доведе висок залив светло

Единечната цена: USD 82.48 - 85.78 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 82.48 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 85.78 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

IP65 индустриски 50W 100W линеарен предводена светлина од заобиколување Опис: Податоци: Model NO. AD-LB200W2
5 години гаранција Модуларен 150W LED Линеарен High Bay Light

Единечната цена: USD 66.07 - 68.72 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 66.07 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 68.72 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

IP65 индустриски 50W 100W линеарен предводена светлина од заобиколување Опис: Податоци: Model NO. AD-LB150W2 Wattage
IP65 индустриски 50W 100W линеарен предводена светлина од заобиколување

Единечната цена: USD 39.02 - 40.58 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 39.02 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 40.58 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

IP65 индустриски 50W 100W линеарен предводена светлина од заобиколување Опис: IP65 индустриски 50W 100W линеарна предводена високо залив светло е нов линеарен предводена високо залив светло тела, Податоци: Model NO. AD-LB-50W2...
Philips 3030 Meanwell Driver 200w LED Линеарно Highbay Light

Единечната цена: USD 102.93 - 98.97 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 102.93 / Piece/Pieces
200 Piece/Pieces USD 98.97 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Philips 3030 Meanwell Driver 200w LED Линеарно Highbay Light Опис: Philips 3030 Meanwell Driver 200w LED Linear Highbay Light е висококвалитетен производ, повеќе од 50000 часа животен век, висока моќност предводена од заоѓа светлина, користете...
Висока Моќност 100W Модул LED High Bay

Единечната цена: USD 54.17 - 56.34 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 54.17 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 56.34 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Висока Моќност 100W Модул LED High Bay Опис: 100W Модул LED High Bay е дизајниран за модул, кој води високо светло за зафати, ние користиме 2 парчиња 50w модул, лесно одржувајте и користете 112 SMD 3030, вистинската моќност е 0,8W за чип, така што...
50w предводена линеарно осветлување

Единечната цена: USD 39.95 - 41.55 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 39.95 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 41.55 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

50w предводена линеарно осветлување Опис: 5 0w предводена линеарно високо осветлено осветлување е LED светилки со високи перформанси , убава екстериерија, дизајн за монтажа на дигалки или плафон, употреба philips 3030, Meanwell возач, 110-120lm / w,...
Безбоен 400W линеарна LED заливска светлина

Единечната цена: USD 185.63 - 201.1 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 185.63 / Piece/Pieces
200 Piece/Pieces USD 193.37 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 201.1 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Безбоен 400W линеарна LED заливска светлина 400W Висока моќност LED Linear Bay Light е повеќеаголна индустриска светилка, која зафаќа помалку простор, голема зона на зрачење. LED освои Осрам 3030, висока ефикасност и долг животен век. Возачот...
150W Светла линеарна LED заливска светлина

Единечната цена: USD 49.83 - 53.99 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 49.83 / Piece/Pieces
200 Piece/Pieces USD 51.99 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 53.99 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

150W Светла линеарна LED заливска светлина LED Linear Bay Light е широко употребувана ламба на индустриско место. Има линеарен изглед, зазема помалку простор од другите индустриски светла. Поубав и концизен за чувството за видување. Оваа LED...
Високо лумен 130lm / w 60W LED три доказ светлина

Единечната цена: USD 39.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 39.09 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Високо лумен 130lm / w 60W LED три доказ светлина Опис: Висок лумен 130lm / w 60W LED Три доказ светлина е заменува традиција Три-доказ со LED Tube светлина, висок квалитет и убава, многу популарен во светот. Ние може да обезбеди 40w 60w 80w 120w...
Шенжен 40W IP65 LED три-доказ светлина тела

Единечната цена: USD 30.42 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 30.42 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Шенжен 40W IP65 LED три-доказ светлина тела Опис: Шенжен 40W IP65 LED три-доказ светлина тела е нов дизајн модел, користете Epistar 2835, 100-130lm / w, вода доказ, Прашина доказ, 5 години гаранција. се користи за магацин, пакување многу,...
5 години гаранција 120W Линеарна LED светло

Единечната цена: USD 72.15 - 76.43 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 72.15 / Piece/Pieces
501 Piece/Pieces USD 73.37 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 75.2 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 76.43 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

5 години гаранција 120W Линеарна LED светло RIYUEGUANGHUA LHBB серија Линеарна LED Bay Light е висока индустриска LED светло. Користат висока јасност Samsung LED чип, лумен може да биде 120LM / W-130LM / W.Uniform светлина. Линеарен ЛЕР Залив Светло...
80W Три-доказ Линеарна LED заливска светлина

Единечната цена: USD 44 - 46.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 44 / Piece/Pieces
501 Piece/Pieces USD 44.75 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 45.86 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 46.61 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

80W Три-доказ Линеарна LED заливска светлина Оваа Linear LED Bay Light е водоотпорна, отпорна на прашина и антикорозивна. Изберете и употребувајте познат бренд-Meanwell возач, гарантиран квалитет. Линеарна LED завеса Светло куќиште и приклучоци со...
Висока моќност 200W lLED Три-доказ светлина 1500MM

Единечната цена: USD 121.13 - 128.32 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 121.13 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 123.18 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 126.26 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 128.32 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: PE торба + Внатрешна кутија + Надворешна кутија

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Висока моќност 200W lLED Три-доказ светлина 1500MM Model NO. AD-LHBL-200W
150W High Bay Линеарна IP65 LED Три-доказ светлина

Единечната цена: USD 100.77 - 99.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 100.77 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 103.29 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 104.97 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 99.09 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: PE торба + Внатрешна кутија + Надворешна кутија

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

150W High Bay Линеарна IP65 LED Три-доказ светлина Model NO. AD-LHBL-150W
120W 150LM / W LED Три-доказ светлина 5-годишниот UL наведени

Единечната цена: USD 77.4 - 81.9 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 77.4 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 78.71 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 80.68 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 81.9 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: PE торба + Внатрешна кутија + Надворешна кутија

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

120W 150LM / W LED Три-доказ светлина 5-годишниот UL наведени Model NO. AD-LHBL-120W
80W Philips 3030 ЛЕД LED три-доказ светло

Единечната цена: USD 57.44 - 60.85 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 57.44 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 59.41 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 59.87 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 60.85 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: PE торба + Внатрешна кутија + Надворешна кутија

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

80W Philips 3030 ЛЕД LED три-доказ светло Model NO. AD-LHBL-80W
Samsung LED три-доказ светлина 120W за складиште

Единечната цена: USD 56.52 - 59.87 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 56.52 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 57.48 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 58.92 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 59.87 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: PE торба + Внатрешна кутија + Надворешна кутија

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Samsung LED три-доказ светлина 120W за складиште Model NO. AD-LHB-120W

Кина LED Линеарна Висока Залив светло Добавувачи

LED Линеарно светло за заобиколување
Овде можете да ги најдете поврзани производи во LED Линеарна Висока Залив светло, ние сме професионални производител на Лед Линеарна Висока Залив светлина,Лед три-доказ осветлување,Алуминиумска линеарна Висока заливска светлина,Лед High Bay Light,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на LED Линеарна Висока Залив светло за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во LED Линеарна Висока Залив светло, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Лед Линеарна Висока Залив светлина,Лед три-доказ осветлување,Алуминиумска линеарна Висока заливска светлина,Лед High Bay Light,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за LED Линеарна Висока Залив светло!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање