Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED потопна светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED потопна светлина

Категории на производи од LED потопна светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, LED потопна светлина , LED потопена осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од LED Потоп светло со Возач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

LED Flood Light е најсветлиот раствор за ефикасно осветлување на градежни фасади, билбордни ознаки и многу повеќе традиционални апликации за поплави. Дизајниран за замена на поплавените светла на 400W-1000W Metal Halide и обезбедува значителни придобивки за оперативните трошоци во текот на животот на секоја арматура со намалена потрошувачка на енергија и долг век на траење што практично ги елиминира тековните трошоци за одржување. Ние можеме да обезбеди LED светло за поплава и безподвижни LED поплави.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање