Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED потопна светлина > LED Потоп светло со Возач
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED Потоп светло со Возач

Категории на производи од LED Потоп светло со Возач , ние сме специјализирани производители од Кина, LED Потоп светло со Возач , LED светилка за потопување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од LED светилка за потопување R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
1.200 вати предводени од светлината на поплавата за спортски стадион

Единечната цена: USD 435.39 - 454.89 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 435.39 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 438.64 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 445.14 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 454.89 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: хартиен картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/month

1.200 вати предводени од светлината на поплавата за спортски стадион Опис: Riyueguanghua копродукции, ограничена специјализирана за високо осветлување предводено од осветлување за стадион. Ние нудиме 200-2000w LED моќен фудбал со висока моќност...
130lm / w 800W предводена светлина од поплавување со држач

Единечната цена: USD 290.26 - 303.26 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 290.26 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 292.43 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 296.76 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 303.26 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: хартиен картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/month

130lm / w 800W предводена светлина од поплавување со држач Опис: Riyueguanghua копродукции, ограничена специјализирана за високо осветлување предводено од осветлување за стадион. Ние нудиме 200-2000w LED моќен фудбал со висока моќност Стадион...
600W водеше светло од поплавата за стадион

Единечната цена: USD 218.65 - 228.44 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 218.65 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 220.28 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 223.55 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 228.44 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: хартиен картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/month

600W водеше светло од поплавата за стадион Опис: Riyueguanghua копродукции, ограничена специјализирана за високо осветлување предводено од осветлување за стадион. Ние нудиме 200-2000w LED моќен фудбал со висока моќност Стадион светлина, стадион...
LED светло за поплавување LED стадион IP65 400W

Единечната цена: USD 147.04 - 153.63 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 147.04 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 148.14 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 150.34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 153.63 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: хартиен картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/month

LED светло за поплавување LED стадион IP65 400W Опис: Riyueguanghua копродукции, ограничена специјализирана за високо осветлување предводено од осветлување за стадион. Ние нудиме 200-2000w LED моќен фудбал со висока моќност Стадион светлина, стадион...
Спортско осветлување предводена светлина од 1200w

Единечната цена: USD 435.39 - 454.89 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 435.39 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 438.64 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 445.14 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 454.89 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонски хартија, Стандардна порта за извоз

Способност за снабдување: 5000 pieces

Спортско осветлување предводена светлина од 1200w Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично светло, соларна...
Осветлување на фудбалскиот стадион „Лед Лејт“ за осветлување на Спорт поле

Единечната цена: USD 218.65 - 228.44 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 218.65 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 220.28 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 223.55 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 228.44 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонски хартија, Стандардна порта за извоз

Способност за снабдување: 5000 pieces

Осветлување на фудбалскиот стадион „Лед Лејт“ за осветлување на Спорт поле Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото...
5 години гаранција 400W LED стадионска поплава светлина

Единечната цена: USD 147.04 - 153.63 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
501 Piece/Pieces USD 147.04 / Piece/Pieces
301 Piece/Pieces USD 148.14 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 150.34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 153.63 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонски хартија, Стандардна порта за извоз

Способност за снабдување: 5000 pieces

5 години гаранција 400W LED стадионска поплава светлина Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично светло,...
Надворешно високо осветлување за осветлување Најновиот дизајн Тениски терен Фудбал Спортско стадионски стадион 1200w LED рефлектор

Единечната цена: USD 744.72 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 744.72 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Надворешно високо осветлување за осветлување Најновиот дизајн Тениски терен Фудбал Спортско стадионски стадион 1200w LED рефлектор Податоци Model NO RYGH-BYL-1200W...
1000w 1200w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување предводена отворено стадион светлина

Единечната цена: USD 620.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 620.6 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

1000w 1200w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување предводена отворено стадион светлина Податоци Model NO RYGH-BYL-1000W
Најновиот дизајн Тенис суд Фудбал Спортско стадион Надворешно високо мафно осветлување 600W LED рефлектори

Единечната цена: USD 430.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 430.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Најновиот дизајн Тенис суд Фудбал Спортско стадион Надворешно високо мафно осветлување 600W LED рефлектори Податоци Model NO RYGH-BYL-600W Wattage
800w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување доведе отворено стадион светлина

Единечната цена: USD 548.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 548.3 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

800w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување доведе отворено стадион светлина Податоци Model NO RYGH-BYL-800W Wattage
400W 500W 600W 800W 1000W 1200W Отворено стадионот на рефлекторите на рефлектори за спортско поле

Единечната цена: USD 277.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 277.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

400W 500W 600W 800W 1000W 1200W Отворено стадионот на рефлекторите на рефлектори за спортско поле Податоци Model NO RYGH-BYL-400W
1000W LED стадион осветлување

Единечната цена: USD 641.19 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 641.19 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

1000W LED стадион осветлување Податоци Model NO RYGH-TLX-FL-1000C Wattage
800W LED стадион Светлина / предводена од поплави светлина

Единечната цена: USD 515.82 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 515.82 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

800W LED стадион Светлина / предводена од поплави светлина Податоци Model NO CRYGH-TLX-FL-800C Wattage
Шенжен smd AC220V 600W LED потопена светлина

Единечната цена: USD 390.45 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 390.45 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Шенжен smd AC220V 600W LED потопена светлина Податоци Model NO RYGH-TLX-FL-600C Wattage
50w 100w 150w 200w SMD 3030 LED потопена светлина

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

50w 100w 150w 200w SMD 3030 LED потопена светлина Опис: LED рефлектори се користат во архитектурното осветлување, пејзажното осветлување и фасадно осветлување итн. Револуционерна нова високомоќна осцилаторска светилка Osram 3030 100W е еднонасочно...
Високи лумени 500000lm 500w водеа поплавено светло на отворено

Единечната цена: USD 511.83 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 511.83 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Високи лумени 500000lm 500w водеа поплавено светло на отворено Опис: Податоци: Model NO.
Професионални надворешно осветлување Комерцијални LED рефлектори

Единечната цена: USD 43.76 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 43.76 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 45.5 * 35.5 * 85cm 8PCS / CTN 31.12KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Долготрајна 50W 5500 лумен LED потопена светлина Опис: LED поплавено светло е наменето за внатрешни и надворешни апликации, вклучувајќи осветлување на Billboard, спортско осветлување и паркиралишта. Тоа е заштеда на енергија за традиционалната...
50W SMD LED потопна светилка 110V 220V

Единечната цена: USD 17.35 - 17.47 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 17.35 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 17.47 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

50W SMD LED потопна светилка 110V 220V Опис: 50W SMD LED потопна светилка 110V 220V е водоотпорна LED сијалица за наводнување со потопување, AC 85-265V влезниот напон, 100-110lm / w, гаранција од 3 до 5 години, се користи за градина, buliding,...
IP66 Патент 30W COB LED Потоп осветлување

Единечната цена: USD 13.13 - 13.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 13.13 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 13.24 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

IP66 Патент 30W COB LED Потоп осветлување Опис: Приватен IP66 патент 30W COB LED Потоп осветлување е LED светилки за наводнување со потоп, Приватен модуларен дизајн, користи Epistar или Bridgelux 30W COB, Meanwell или CE TUV драјвер, црна и сива...
Фабриката директно продава надворешна 150W LED потопна светлина

Единечната цена: USD 38.65 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 38.65 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 45.5 * 35.5 * 85cm 8PCS / CTN 31.12KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Фабриката директно продава надворешна 150W LED потопна светлина Опис: ЛЕР и времетраењето на возачот зависи од температурата. Патентниот патент на RAB за управување со топлински систем го користи протокот на воздух низ и околу FXLED и ALED за да се...

Кина LED Потоп светло со Возач Добавувачи

Достапни во верзии од 10W, 30W, 50W, 100W, 150W, 200W и 300W, опсегот на IP65 рефлектори се идеални за станбени апликации и барања за комерцијална безбедност. LED поплави преку вградената микро-чип контрола, постојните два вида на производи, еден вид моќен чип комбинација, а другиот со единствен високомоќен чип, поранешниот перформанс е постабилен, единствен високомоќен производ структурата е голема, погодна за мали опсег на изложеност на светлина, која може да постигне висока моќност, може да биде голема површина од далечина фрлија светлина.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање