Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED светло Heatsink > LED светилка за потопена светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED светилка за потопена светлина

Категории на производи од LED светилка за потопена светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, LED светилка за потопена светлина , Светилки со LED одводнување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЛЕД-делови од поплави R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
200 вати SMD LED потопено светло куќиште

Единечната цена: USD 33.23 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 33.23 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

200 вати SMD LED потопено светло куќиште Овој нов дизајн на куќиштето на LED flood flood light има 100W, 150W, 200W. Усвоено оксидационен третман со лисја од алуминиум, совршено дисипација на топлина. Погоден за различни SMD извори на светлина....
СМД Добра дисипација ЛЕД домување за поплави

Единечната цена: USD 28.62 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 28.62 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

СМД Добра дисипација ЛЕД домување за поплави G серија на LED потопни светла Куќиште, употребата на чист алуминиум, ладилник интегриран во куќиште, добро во дисипација на топлина. Ултра тенок, има 100W, 150W, 200W. IP65 одделение водоотпорен. Прикажи...
100W LED потопно осветлување домување топлина мијалник

Единечната цена: USD 23.08 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 23.08 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

100W LED потопно осветлување домување топлина мијалник Овој најнов дизајн LED Flood Light има добар обем на продажба. Таа е достапна во 100W, 150W, 200W. Ултра тенки и лесни карактеристики можат да заштедат делови од товарот. Топлина од мијалник е...

Кина LED светилка за потопена светлина Добавувачи

LED Heatsink потоп светлина, предводени од поплави домување, предводена од поплави светлина делови. Со издржливи и сигурни LED рефлектори загарантирани сте да ги задоволите вашите пари. Нашите рефлектори доаѓаат во различни чисти бои и сите имаат прекрасен животен век. На тој начин можете да ги намалите трошоците кога станува збор за замена на светилки, како и да го направите вашиот дел за животната средина. Благодарение на иновативната LED технологија, нашите рефлектори сјаат сјај веднаш штом ќе се вклучат, правејќи ги производите за заштеда на енергија. Па сега купи еден и види вашиот сметката за електрична енергија се намалува со текот на времето.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање