Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED таванско осветлување > LED таванско светло
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

LED таванско светло

Категории на производи од LED таванско светло , ние сме специјализирани производители од Кина, LED таванско светло , LED Down светло добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од LED вградна таванот светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Леано светло од глава алуминиум 30W IP66 IK10 LED

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Леано светло од глава алуминиум 30W IP66 IK10 LED Опис: Сијалиците за преграда се практичен и функционален извор на светлина, кој традиционално се користи надвор и на големи затворени простори, како паркиралишта, магацини и други големи деловни...
IK10 IP66 20w тркалезно LED светло за глава

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

IK10 IP66 20w тркалезно LED светло за глава Опис: Сијалиците за преграда се практичен и функционален извор на светлина, кој традиционално се користи надвор и на големи затворени простори, како паркиралишта, магацини и други големи деловни згради....
Монтирана светлосна површина од 30W на сијалицата за LED држачи

Единечната цена: USD 29.66 - 30.86 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 29.66 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 30.86 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 580х380х385 / 5 парчиња

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Монтирана светлосна површина од 30W на сијалицата за LED држачи Опис: Робустен IK10 IP66 опсег на опсег на LEDидови монтирани и LED светилки за диекастирани монтирани на таванот. Произведен во тежок мерач алуминиумска кутија и заврши во атрактивна...
Светлосна светлина IP66 од 20W LED светло за таванот

Единечната цена: USD 19.2 - 19.89 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 19.2 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 19.89 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 430х306х590 / 10 парчиња

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Светлосна светлина IP66 од 20W LED светло за таванот Опис: Сијалиците за преграда се практичен и функционален извор на светлина, кој традиционално се користи надвор и на големи затворени простори, како паркиралишта, магацини и други големи деловни...
Висок квалитет 30W COB LED надолу светлина тела

Единечната цена: USD 11.76 - 12.37 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 11.76 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.37 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Висок квалитет 30W COB LED надолу светлина тела Опис: Висок квалитет 30W COB LED надолу светлина тела Податоци: Model
Вграден LED светилки за трговски центар и канцеларија

Единечната цена: USD 10.2 - 9.67 / Bag/Bags

Min.Order Единечната цена
10 Bag/Bags USD 10.2 / Bag/Bags
1 Bag/Bags USD 10.81 / Bag/Bags
200 Bag/Bags USD 9.67 / Bag/Bags

Пакување: 420 * 420 * 540mm / 20pcs

Вграден LED светилки за трговски центар и канцеларија Опишување: Очигледно, додека цената на LED светилки со континуирано подобрување на предводена технологија за да се намали. Светилки за заштеда на енергија и лампи со лампи неизбежно ќе бидат...
Топло Продажба со анти-отсјај вградени SMD COB LED светилки

Единечната цена: USD 6.55 - 7.4 / Bag/Bags

Min.Order Единечната цена
200 Bag/Bags USD 6.55 / Bag/Bags
10 Bag/Bags USD 7 / Bag/Bags
1 Bag/Bags USD 7.4 / Bag/Bags

Пакување: 430 * 400 * 600mm / 30pcs

Топла Продажба Анти-отсјај вградени SMD COB LED Down светло Опис: Предности на LED Down Light: 1) Заштеда на енергија: истата осветленост потрошувачка на енергија на обичните енергетски заштедувачки лампи 1/2 2) Заштита на животната средина: Нема...
Добра цена Комерцијална вградена алуминиумска LED светилка

Единечната цена: USD 6.55 - 7.4 / Bag/Bags

Min.Order Единечната цена
200 Bag/Bags USD 6.55 / Bag/Bags
10 Bag/Bags USD 7 / Bag/Bags
1 Bag/Bags USD 7.4 / Bag/Bags

Пакување: 780 * 330 * 340mm / 30pcs

Добра цена Стопанска вградена алуминиумска LED светло Опис: LED Down светло Карактеристики: За да го задржи целокупното единство на декорацијата и перфекцијата на зградата, не ги поткопува поставките за осветлување, светлината ја крие внатрешноста...
10W 80LM / W Epistar COB круг круг светилки LED Down Down

Единечната цена: USD 5.06 - 5.73 / Bag/Bags

Min.Order Единечната цена
200 Bag/Bags USD 5.06 / Bag/Bags
10 Bag/Bags USD 5.47 / Bag/Bags
1 Bag/Bags USD 5.73 / Bag/Bags

Пакување: 630 * 270 * 490mm / 100pcs

10W 80LM / W Epistar COB круг круг светилки LED Down Down Опис: LED вградна светилка е светлина вградена во таванското осветлување. LED вградената светлина е насочно осветлување, а само неговите спротивности можат да добијат светлина, аголот на...
7W / 10W / 15W / 20W / 25W / 30W Нов модел CE RoHs LED Downlight

Единечната цена: USD 4.02 - 4.73 / Bag/Bags

Min.Order Единечната цена
200 Bag/Bags USD 4.02 / Bag/Bags
10 Bag/Bags USD 4.32 / Bag/Bags
1 Bag/Bags USD 4.73 / Bag/Bags

Пакување: 530 * 430 * 390mm / 100pcs

7W / 10W / 15W / 20W / 25W / 30W Нов модел CE RoHs LED Downlight Опишување: LED вградна светилка е примена на новиот извор на LED осветлување врз основа на традиционалната downlight, подобрен развој на производи, во споредба со традиционалното...

Кина LED таванско светло Добавувачи

LED таванско светло, LED светло надолу, LED вграден таванско светло
Овде можете да ги најдете поврзани производи во LED таванско светло, ние сме професионални производител на LED таванско светло, LED Down светло, LED вградна таванот светлина,,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на LED таванско светло за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во LED таванско светло, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за LED таванско светло, LED Down светло, LED вградна таванот светлина,,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за LED таванско светло!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање