Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED три-доказ светлина > Индустриски LED Три-доказ светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Индустриски LED Три-доказ светлина

Категории на производи од Индустриски LED Три-доказ светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, Индустриска LED светилка со три доказ , Три-доказ LED Tube добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од LED осветлување со три доказ R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
40W 100-130lm / w San'an 2835 LED Три-доказ светлина

Единечната цена: USD 20.5 - 21.67 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 20.5 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 20.8 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 21.33 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 21.67 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Внатрешна кутија: 93 * 9,5 * 8cm, CTN Големина: 95 * 25 * 21 6 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

40W 100-130lm / w San'an 2835 LED Три-доказ светлина Model NO. AD-TPL-40W
Нов модел 30W Магацин IP65 LED Три-доказ светлина

Единечната цена: USD 15.57 - 16.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 15.57 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 15.84 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 16.23 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 16.5 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Внатрешна кутија: 63 * 9,5 * 8см, ЦТН Големина: 64,5 * 25 * 21 6 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Нов модел 30W Магацин IP65 LED Три-доказ светлина Model NO. AD-TPL-30W

Кина Индустриски LED Три-доказ светлина Добавувачи

Индустриски LED Три-доказ светлина:

Индустриски LED Три-доказ светлината користи напредни осветлување оптика за да се оптимизира дизајн, лесна униформност, меки, без отсјај, не имагинарните облици, ефикасно да се избегне градежни работници имаат непријатност и замор.Висок прозрачна ефикасност, долг живот, животот може да биде високо како 30.000 часа; фактор на моќност поголема од 0,9, висока прозрачна ефикасност, добра пренос на светлина. Употребата на висококвалитетни легури, специјална површинска обвивка и запечатување, во висока температура и влажност и разновидност на корозивни и други остри околини долгорочна употреба. Електронска, механичка двојна заштита, отворете го капакот автоматски отсечете ја моќта, зголемена употреба и одржување на безбедноста, стабилност, сигурност.


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање