Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР растенијата растат светлината > Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W

Затворен доведе расте светлина
230W Дејси синџир предводена од светлата за одгледување

Единечната цена: USD 66.86 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 66.86 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

230W Дејси синџир предводена од светлата за одгледување Опис: Како што е предложено од нивното име, LED Plant Grow Light се лампи кои користат LED чипови на модерен и ефикасен начин за производство светлина за одгледување растенија. Фабрика за...
Евтина стаклена градина 115W со целосен спектар предводена од растечката светлина

Единечната цена: USD 38.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 38.57 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Евтина стаклена градина 115W со целосен спектар предводена од растечката светлина Опис: Кои се ЛЕР расте светлината? Како што е предложено од нивното име, „Затворено светло“ растечката светлина е светилки кои користат LED чипови на модерен и...
Висока ефикасност 2000W стаклена градина Хидропонска предводена одгледувачка светлина COB SMD

Единечната цена: USD 70.29 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5 Piece/Pieces USD 70.29 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Висока ефикасност 2000W стаклена градина Хидропонска предводена одгледувачка светлина COB SMD Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да...
1000W SMD2835 предводена расте светлина

Единечната цена: USD 26.79 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 26.79 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 620 * 390 * 340мм, 10 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

1000W SMD2835 предводена расте светлина Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено опкружување. Без...
600W предводена од алуминиум расте светлина за затворено растение

Единечната цена: USD 27.43 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 27.43 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 30,5 * 12,5,5 * 10,5 CM, 1 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

600W предводена од алуминиум расте светлина за затворено растение Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во...
600W предводена од целиот спектар расте светлина

Единечната цена: USD 30.86 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 30.86 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 62 * 44 * 28 CM, 10 компјутери / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

600W предводена од целиот спектар расте светлина Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
150W линеарно LED-светло за растечки целосен спектар

Единечната цена: USD 33.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 33.18 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 1220 * 165 * 42мм, 1 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

150W линеарно LED-светло за растечки целосен спектар Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
80W линеарно LED-светло за растечки целосен спектар

Единечната цена: USD 24.35 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 24.35 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 520 * 165 * 42мм, 1 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

80W линеарно LED-светло за растечки целосен спектар Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
2000W двојни прекинувачи предводени од светлината

Единечната цена: USD 106.34 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 106.34 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 610 * 310 * 530мм, 2 ПЦ / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

2000W двојни прекинувачи предводени од светлината Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
1500W двојни прекинувачи предводени од светлината

Единечната цена: USD 83.96 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 83.96 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 560 * 300 * 490мм, 2 ПЦ / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

1500W двојни прекинувачи предводени од светлината Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
1200W двојни прекинувачи предводени од светлината

Единечната цена: USD 65.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 65.3 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 560 * 300 * 460мм, 2 ПЦ / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

1200W двојни прекинувачи предводени од светлината Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
Индустриски предводена светлина за раст на целосен спектар 150W

Единечната цена: USD 33.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 33.18 / Piece/Pieces

Бренд: Достапна е RYGH Tech, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Индустриски предводена светлина за раст на целосен спектар 150W Опис: Светло растено светло или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално електрична светлина, дизајнирана да го стимулира растението раст со испуштање на светлина...
Светло за одгледување висока моќност 2000w за растенија во затворен простор

Единечната цена: USD 106.34 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 106.34 / Piece/Pieces

Бренд: Достапна е RYGH Tech, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Светло за одгледување висока моќност 2000w за растенија во затворен простор Опис: Светло растено светло или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално електрична светлина, дизајнирана да го стимулира растението раст со испуштање на...
Двојни прекинувачи со светло за светло од светло за димензии од 1500w со димензии

Единечната цена: USD 83.96 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 83.96 / Piece/Pieces

Бренд: Достапна е RYGH Tech, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Двојни прекинувачи со светло за светло од светло за димензии од 1500w со димензии Опис: Светло растено светло или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално електрична светлина, дизајнирана да го стимулира растението раст со...
600watt 1000watt 1200watt 1500watt 2000watt LED светло за раст

Единечната цена: USD 65.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 65.3 / Piece/Pieces

Бренд: Достапна е RYGH Tech, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

600watt 1000watt 1200watt 1500watt 2000watt LED светло за раст Опис: Светло растено светло или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално електрична светлина, дизајнирана да го стимулира растението раст со испуштање на светлина...
1200W со целосен спектар CE RoHS LED растат светлина

Единечната цена: USD 52.08 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 52.08 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

1200W со целосен спектар CE RoHS LED растат светлина Спецификации: Model NO.
Хидропоника 1000w COB Зеленчук со целосен спектар ЛЕР Расте светлина

Единечната цена: USD 43.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 43.56 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Хидропоника 1000w COB Зеленчук со целосен спектар ЛЕР Расте светлина Спецификации: Model NO.
600W LED светло за раст

Единечната цена: USD 34.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 34.09 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

600W LED светло за раст Спецификации: Model NO.
Топла продажба 1200W со светло за растење со хидропоничен LED со полн спектар

Единечната цена: USD 52.08 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 52.08 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 470 * 420 * 280мм, 4 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Топла продажба 1200W UV IR двоен чип со целосен спектар хидропонична LED светлина за раст Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да ги...
Амазон Топ Продавач 1000W со целосен спектар LED светло за растенијата

Единечната цена: USD 43.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 43.56 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 470 * 420 * 280мм, 4 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Амазон Топ Продавач 1000W двоен чип со оптички LED оптички растечки растенија за растенија во растенија Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и...
Светло за светло за растење на хидропоника 600W 1000W 1200W за внатрешни растенија

Единечната цена: USD 34.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 34.09 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 470 * 420 * 280мм, 4 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Hydroponics 600W 1000W 1200W двоен чип LED-светло за раст на целосен спектар за растенија во затворен простор Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и...

Кина Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W Добавувачи

Затворен доведе расте светлина
Овде можете да ги најдете поврзани производи во Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W, ние сме професионални производител на Затворен воден свет расте ,Ледена светлина ,Целосниот спектрум води светлина,Алуминиумски светло расте,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Затворен воден свет расте ,Ледена светлина ,Целосниот спектрум води светлина,Алуминиумски светло расте,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање