Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР растенијата растат светлината > Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W

Затворен доведе расте светлина
Осветлување на светло-црвено-бело 150W LED светло

Единечната цена: USD 33.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 33.18 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Осветлување на светло-црвено-бело 150W LED светло Опис: RYGH-LG-150W е Осветлување на светло-црвено-бело 150W LED светло , Само што започнавме во 2019 година, влезниот напон е AC90-170V или AC170-270V, користете SMD 3030 LED извор, црвен + сина +...
Безжичен светло за раст на линеарен LED DOB 80w

Единечната цена: USD 24.35 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 24.35 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Безжичен светло за раст на линеарен LED DOB 80w Опис: RYGH-LG-80W е без возач DOB 80w Линеарно LED растечко светло, штотуку го лансиравме во 2019 година, влезниот напон е AC90-170V или AC170-270V, користете SMD 3030 LED Source, Red + Blue + White...
80W Целосен спектар Алуминиумски светло расте

Единечната цена: USD 24.35 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 24.35 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

80W Целосен спектар Алуминиумски светло расте Опис: А предводена расте светлина или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално е електрично светло, со цел да се стимулира растение раст со емитување светлина соодветна за...
50W затворен цвет ЛЕР растат светлината

Единечната цена: USD 60.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 60.61 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

50W затворен цвет ЛЕР растат светлината
НЛО Црвена Сина УВ IR LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 13.28 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 13.28 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Нето Тежина: 780g / PCS Внатрешна големина на пакување: 37 * 34 * 4.0CM, MEAS: 43.5 * 38.5 * 37 CM 10PCS / Carton, бруто тежина: 12.2Kg

Способност за снабдување: 50000pcs/month

НЛО Црвена Сина УВ IR LED Расте Светлината Description: Cheap, energy efficient, durable LED grow lights are becoming more and more popular as home grow lights for both professional growers and for plant enthusiasts. Although certain plants prefer...
Алуминиумски легури за домување Магијата за осветлување LED расте светлината

Единечната цена: USD 12.83 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 12.83 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Внатрешна големина на пакување: 37 * 34 * 4.0CM, MEAS: 43.5 * 38.5 * 37 CM 10PCS / Carton Бруто тежина: 12.2Kg

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Алуминиумски легури за домување Магијата за осветлување LED расте светлината Description: Guaranteed Best Price On LED Grow Lights. Nurture your plants with light from the best angle. This versatile grow...
Растителен полн спектар 40W LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 10 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 10 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Пареметар на производот Model NO.ADAPL-75RBUI-40W Nominal Power 40W Actual Power 10W Voltage AC 85-265V LED wavelength R:620-630nm B:455-465nm UV:385-395nm IR:730-735nm Life Time 30000 Hours Size 338x110x16mm LED Qty
2019 Нова панел од 50W водеше светло за затворен погон

Единечната цена: USD 12.23 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 12.23 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

2019 Нова панел од 50W водеше светло за затворен погон Пареметар на производот Model NO. RYGHAPL--COBQGP-50W Nominal
IP67 AC110V 220V Full Spectrum предводена од светлината

Единечната цена: USD 13.32 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 13.32 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

IP67 AC110V 220V Full Spectrum предводена од светлината Пареметар на производот Model NO. RYGHAPL--COBQGP-50W Nominal
Фабрика Црвена Сина Цвет Епистар Чип 10W E27 Пар 38 LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 3.98 - 4.36 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 3.98 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 4.17 / Piece/Pieces
200 Piece/Pieces USD 4.36 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 110 * 110 * 100 мм, 1 компјутер / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Фабрика Црвена Сина Цвет Епистар Чип 10W E27 Пар 38 LED Расте Светлината Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги имитираат...
Целосен спектар висок РЈА Излез 50W SMD ЛЕР растат Осветлување

Единечната цена: USD 18.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 18.07 / Piece/Pieces

Бренд: SMD3030

Пакување: Внатрешна големина на пакување: 315X340X35mm 1PCS / картон

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Целосен спектар висок РЈА Излез 50W SMD ЛЕР растат Осветлување Description: This LED grow light is designed to speed up the growth rate of plants at all growth stages including seedling, vegetative, and flowering vegetative stages by providing the...
IP67 50W LED растат светли хидропонски светла

Единечната цена: USD 10.9 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 10.9 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 230 * 207 * 53mm, 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

IP67 50W LED Расте Светлината Ултра-тенки хидропонски светла растат Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги имитираат сончевите...
12W 24W Epistar чип PAR38 E27 Серија LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 7.95 - 8.71 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 7.95 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 8.33 / Piece/Pieces
200 Piece/Pieces USD 8.71 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 675 * 270 * 635 мм, 40 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Европа 12W 24W УВ IR Epistar чип Hydroponic PAR38 E27 Серија LED растенијата Растат Светлината Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент...
Црвено / сино E27 Сијалица предводена расте светлина за затворен погон

Единечната цена: USD 7.95 - 8.71 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 7.95 / Piece/Pieces
500 Piece/Pieces USD 8.33 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 8.71 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Црвено / сино E27 Сијалица предводена расте светлина за затворен погон Спецификации: Model RYGH-PAR3812WB(12X1W)
Целосен спектрум 96W COB LED растат Осветлување

Единечната цена: USD 41.67 - 45.45 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 41.67 / Piece/Pieces
50 Piece/Pieces USD 43.56 / Piece/Pieces
5 Piece/Pieces USD 45.45 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 520 * 332 * 265mm, 4 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Производство 48W COB LED расте Растечки осветлување за стаклена градина и шатор Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги...
Hydroponics зеленчук 75W COB LED растат светлината

Единечната цена: USD 39.77 - 43.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 39.77 / Piece/Pieces
50 Piece/Pieces USD 41.67 / Piece/Pieces
5 Piece/Pieces USD 43.56 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 520 * 332 * 265mm, 4 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Hydroponics зеленчук 75W COB LED растат светлината Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги имитираат сончевите зраци во...
Целосен спектар Epistar 3030 50W LED расте светлината

Единечната цена: USD 39.38 - 40.31 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 39.38 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 39.69 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 40.31 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 385 * 165 * 195MM, 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Целосен спектар Epistar 3030 50W LED расте светлината Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги имитираат сончевите зраци во...
Висока моќност Full Spectrum 300W LED расте светлината

Единечната цена: USD 28.46 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 28.46 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Нето Тежина: 1.5Kg / PCS Внатрешна големина на пакување: 51.0 * 17.8 * 6.0CM МЕРА: 52.6 * 37 * 32.5CM 10PCS / Carton Бруто тежина: 18Kg

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Висока моќност Full Spectrum 300W LED расте светлината Description: Advanced LED Lights manufactures quality Full Spectrum Grow Lights. Get higher yields on all crops with our USA made LEDs. the market is growing for efficient and effective...
200W COB LED Расте Светлината за засади во затворен простор

Единечната цена: USD 46.15 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 46.15 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 450 * 450 * 170mm, 4 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

200W COB LED Расте Светлината за засади во затворен простор Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги имитираат сончевите зраци...

Кина Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W Добавувачи

Затворен доведе расте светлина
Овде можете да ги најдете поврзани производи во Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W, ние сме професионални производител на Затворен воден свет расте ,Ледена светлина ,Целосниот спектрум води светлина,Алуминиумски светло расте,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Затворен воден свет расте ,Ледена светлина ,Целосниот спектрум води светлина,Алуминиумски светло расте,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Во внатрешноста на водата расте светлината помалку од 100W!
Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање