Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > Високо мачта осветлување
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Високо мачта осветлување

Категории на производи од Високо мачта осветлување , ние сме специјализирани производители од Кина, Високо мачта осветлување , Стадион Висока Јарбол Осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Фудбалско поле Висока Јарбонска светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Повеќе

Светла за паркирање

Новите светла со мачта се дизајнирани без возач. LED светловите светла го користат PHILIPS LUXEON 3030 2D изворот на светлина, обезбедувајќи извонреден луменски излез - до 150 LPW, долготрајна стабилност и прекрасен поглед. Лесно се соберат / расклопуваат, уредни жици и поврзување, до 115 LPW светлосна ефикасност, IP66 и IK10 Номинална, 90% + ефикасност на возачот, повеќе од 75.000 часа работен век и 5 години гаранција. Тие се интензивни и издржливи светла кои обично се користат за осветлување на големи површини, столбови за знаме, градежни фасади и многу други апликации.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање