Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > Високо мачта осветлување > Систем за осветлување со високи јарболи
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Систем за осветлување со високи јарболи

Категории на производи од Систем за осветлување со високи јарболи , ние сме специјализирани производители од Кина, Систем за осветлување со високи јарболи , Висока јарболиска светлина добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Високо мачта осветлување R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Нов дизајн топла Продажба со високи перформанси водоотпорен 600W LED тунел светлина

Единечната цена: USD 427.06 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 427.06 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Нов дизајн топла Продажба со високи перформанси водоотпорен 600W LED тунел светлина 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE RoHS ETL SAA...
Висококвалитетен долг животен век Висока моќност 15 30 45 60 90 Степен IP66 LED високо светло светло LED тунел светлина

Единечната цена: USD 328.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 328.24 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Висококвалитетен долг животен век Висока моќност 15 30 45 60 90 Степен IP66 LED високо светло светло LED тунел светлина 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато...
400W LED висококвалитетен рефлектор 400W

Единечната цена: USD 292.94 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 292.94 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

400W LED висококвалитетен рефлектор 400W 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE RoHS ETL SAA сертификати. Возачот Бренд е MEANWELL или Sosen....
Надворешно високо осветлување за осветлување 300W LED спортско фудбалско фудбалско поле осветлување

Единечната цена: USD 218.82 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 218.82 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Надворешно високо осветлување за осветлување 300W LED спортско фудбалско фудбалско поле осветлување 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE...
LED Висока Јарболка Светлината 250W 300W 400W 500W 600W Тунел Светло LED Прожектор

Единечната цена: USD 163.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 163.24 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

LED Висока Јарболка Светлината 250W 300W 400W 500W 600W Тунел Светло LED Прожектор 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE RoHS ETL SAA...
IP66 Агол на зрачење 15 30 45 60 90 Факултативна кошарка Бадминтон суд Гимназија 130lm / W LED Висока јарболиска светлина

Единечната цена: USD 142.94 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 142.94 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

IP66 Агол на зрачење 15 30 45 60 90 Факултативна кошарка Бадминтон суд Гимназија 130lm / W LED Висока јарболиска светлина 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо...
Надворешно високо осветлување за осветлување 50W 100W 150W 200W LED спортско фудбалско фудбалско поле осветлување

Единечната цена: USD 110.82 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 110.82 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Надворешно високо осветлување за осветлување 50W 100W 150W 200W LED спортско фудбалско фудбалско поле осветлување 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато...
IP65 Надворешно високо јарболиско светло Спортско осветлување Стадионско осветлување 100W LED потопско светло

Единечната цена: USD 92.65 - 93.55 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 92.65 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 93.55 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

IP65 Надворешно високо јарболиско светло Спортско осветлување Стадионско осветлување 100W LED потопско светло 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со...
5-годишна гаранција LED светилка со висок јарбон IP66 50W LED висока залиха

Единечната цена: USD 59.29 - 60.33 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
100 Piece/Pieces USD 59.29 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 60.33 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

5-годишна гаранција LED светилка со висок јарбон IP66 50W LED висока залиха 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE RoHS ETL SAA сертификати....

Кина Систем за осветлување со високи јарболи Добавувачи

High Mast Industries, произведува комплетни системи за осветлување на големи затворени и отворени простори, вклучувајќи спортски објекти, автопати, товарни дворишта, пристаништа, трговски паркинзи, трговски центри, индустриски постројки, патарина, аеродроми, електрани, паркови и спортски дворови. Високиот систем на јарболи дизајнира, фабрикува и гарантира целиот систем, вклучувајќи ги кулите, уредот за спуштање и светилката. Сервисен пат, градежен простор, периметар на зграда, патеката или голем паркинг, може да има корист од обезбедувањето обезбедено со осветлување кое трае цела ноќ.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање