Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР улична светлина > Улично светло со LED улица
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Улично светло со LED улица

Категории на производи од Улично светло со LED улица , ние сме специјализирани производители од Кина, Улично светло со LED улица , ЛЕР улична светлина добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЛЕР уличното осветлување без возач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
80W без возач Осветна мод

Единечната цена: USD 52.17 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 52.17 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 535 * 330 * 215mm 4pcs / CTN 18kg / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

80W без возач Осветна мод Model NO.ADHVSTM80W Wattage 80W Voltage AC 85-300V Luminance
Светло Модул ЛЕР улично осветлување без возач

Единечната цена: USD 83.48 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 83.48 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Светло Модул ЛЕР улично осветлување без возач Како нова издадена LED Street Light, RIYUEGUANGHUA модулот без возачи LED Street Light, нема потреба од возач, ултра тенок алуминиумско куќиште добро во дисипација на топлина. Нашите ЛЕР улично...
Ултра тенок 120W без возач LED улична светлина

Единечната цена: USD 68.7 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 68.7 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Ултра тенок 120W без возач LED улична светлина RIYUEGUANGHUA Модуларен LED Streetlight светлина е нов стил улично светло, без потреба од возачот, употребата на програмата за возење на Seoul IC, ултра тенок изглед може да им помогне на клиентите да...
40w без вокални LED улични светилки

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

40w без вокални LED улични светилки Опис: 40w Волшебни улични светилки без возачи LED-ретровит се користи за да се инсталираат во градината n, станбена површина, пат, автопат, двор, итн. Достапни во 40W, 50W, 100W, 150W, 200W, верзии. Безжични LED...

Кина Улично светло со LED улица Добавувачи

Нашата Driverless LED улична светилка користи Seoul IC програма за возење, без возач, ултра-висока ефикасност 125LM / W, PF> 0.9, без ЕМИ електромагнетни пречки, 10KV пренапонска заштита, повеќе од 50000 часа животен век, 5 години гаранција, Главно се користи за да се инсталира во градината, станбена површина, пат, автопат, двор, итн Достапни во 40W, 50W, 100W, 150W, 200W, верзии.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање