Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED High Bay Light > Линеарно високо светло за возачот без возач
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Линеарно високо светло за возачот без возач

Категории на производи од Линеарно високо светло за возачот без возач , ние сме специјализирани производители од Кина, Линеарно високо светло за возачот без возач , Линеарен ЛЕД Ланд Лек за возачи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Висока заливска светлина R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
ЛЕР Висока заливска светлина со многу економски цена

Единечната цена: USD 43.13 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 43.13 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

LED Линеарна Висока Беј Светлина со Осман LED Извор Опис Индустриските LED Линеарни задни светла се супер-светла алтернатива на традиционалните светилки за цевки. Совршено за комерцијално осветлување, осветлување во магацин, осветлување на...
LED Линеарна Висока Беј Светлина со Осман LED Извор

Единечната цена: USD 25.39 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 25.39 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

LED Линеарна Висока Беј Светлина со Осман LED Извор Опис Индустриските LED Линеарни задни светла се супер-светла алтернатива на традиционалните светилки за цевки. Совршено за комерцијално осветлување, осветлување во магацин, осветлување на...
80W Osram без возач со висока светлина

Единечната цена: USD 43.13 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 43.13 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 535 * 330 * 325mm / CTN 4pcs / CTN 18KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

100W Osram без возачки LED светло Model NO. AD-LB-80WDL
10000lm 80W без возач Линеарна LED завеса

Единечната цена: USD 43.13 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 43.13 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

10000lm 80W без возач Линеарна LED завеса Опис LED High Bay Light е општ термин за светилки и фенери кои се користат во производните области на фабрики, мини, магацини и високи бараки. Освен разните светилки за осветлување што се користат во...
120W без возач Линеарна LED висока светлина на заливот

Единечната цена: USD 60 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 60 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

120W без возач Линеарна LED висока светлина на заливот Опис Нашите 120W LED High Bay Light се користат висококвалитетни OSRAM 3030 LED, ултра-висока ефикасност лумен може да пристигне 130lm / w, прекрасен изглед, 50000 часа живот и 5 години...
160W без возач со линеарна LED висока светлина

Единечната цена: USD 71.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 71.3 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

160W без возач со линеарна LED висока светлина Опис LED Linear High Bay Light е широко користен во магацин, изложбена сала, паркинг, стадион, гимназија, билборд, парк, статуа, проект за декорација на владините осветлување, обележје, јавен плоштад и...
Светлосна светлина со LED светло од 160W без LED

Единечната цена: USD 71.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 71.3 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Светлосна светлина со LED светло од 160W без LED Опис LED Linear Bay светлата може да ги заменат традиционалните светилки за светилки како супер-осветлени алатки за осветлување. RIYUEGUANGHUA 160W LED Линеарно осветлување изработено во...
120W Стабилен LED безжичен LED линеарен залив

Единечната цена: USD 60 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 60 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

120W Стабилен без возач предводена линеарна висока светлина Опис Возачот без возач Led Linear High Bay Light се супер-светла алтернатива на традиционалните цевки. Совршен за комерцијално осветлување, осветлување во магацин, осветлување на паркинг...

Кина Линеарно високо светло за возачот без возач Добавувачи

Без возачи доведе линеарно светло од висока заливност
Овде можете да ги најдете поврзани производи во Линеарно високо светло за возачот без возач, ние сме професионални производител на Линеарно високо светло за возачот без возач,Линеарен ЛЕД Ланд Лек за возачи,Висока заливска светлина,,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Линеарно високо светло за возачот без возач за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Линеарно високо светло за возачот без возач, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Линеарно високо светло за возачот без возач,Линеарен ЛЕД Ланд Лек за возачи,Висока заливска светлина,,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Линеарно високо светло за возачот без возач!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање