Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > LED High Bay Light > Возач без водич Висока заливска светлина
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Возач без водич Висока заливска светлина

Категории на производи од Возач без водич Висока заливска светлина , ние сме специјализирани производители од Кина, Возач без водич Висока заливска светлина , Лед High Bay Light Fixture добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лед High Bay осветлување R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
150W без возач LED Висока заливска светлина

Единечната цена: USD 31.34 - 35.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 35.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

150W без возач LED Висока заливска светлина Оваа 2019 година, новата верзија на Driverless UFO LED High Bay Light, не користеше технологија за возачот, гаранција 3 години. Дисипација на топлина од клучна плоча од алуминиумски легури обезбедува живот...
E27 100W LED High Bay светлина за складиште

Единечната цена: USD 29.48 - 33.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 29.48 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

E27 100W LED High Bay светлина за складиште Оваа 2019 година, новата верзија на Driverless UFO LED High Bay Light, не користеше технологија за возачот, гаранција 3 години. Дисипација на топлина од клучна плоча од алуминиумски легури обезбедува живот...
НЛО ЛЦД со висок залив за индустриска

Единечната цена: USD 29.48 - 33.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 29.48 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

НЛО ЛЦД со висок залив за индустриска Оваа 2019 година, новата верзија на Driverless UFO LED High Bay Light, не користеше технологија за возачот, гаранција 3 години. Дисипација на топлина од клучна плоча од алуминиумски легури обезбедува живот на...
Без возач 150W LED High Bay Light

Единечната цена: USD 31.34 - 35.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 35.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Без возач 150W LED High Bay Light Оваа 2019 година, новата верзија на Driverless UFO LED High Bay Light, не користеше технологија за возачот, гаранција 3 години. Дисипација на топлина од клучна плоча од алуминиумски легури обезбедува живот на...
60W без возач LED High Bay Light Fixture

Единечната цена: USD 36.87 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 36.87 / Piece/Pieces

Бренд: AD комерцијални, ODM или OEM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот: 60W без возач LED High Bay Light Fixture Спецификации на производот: Model NO. AD-GKD-60WDL Wattage 60W Voltage AC 85-305V, 50/60Hz Certificate CE, RoHs Beam Angle 30° 60° 90° 120° PC60° Power Factor...
Индустриска фабрика 200W LED High Bay осветлување

Единечната цена: USD 43.65 - 44.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 43.65 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 44.38 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 32 * 32 * 8см / ЦТН 1бр / ЦТН 2,24КГ / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Индустриска фабрика 200W LED High Bay осветлување Опис: LED UFO High Bay има одлични можности за заштеда на енергија со гаранција од 5 години. Инстант почеток со НЕ треперење и потпевнување. Зелена и еко-пријателска без жива. Излезна константна...
50W 100W награда ѕвезда LED Висока залив светло

Единечната цена: USD 13.57 - 13.79 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 13.57 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 13.79 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 32 * 32 * 8см / ЦТН 1шт / ЦТН 1.2KG / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/year

50W 100W награда ѕвезда LED Висока залив светло S pecifications: Model NO. AD-UFO-50WDL-BZ
Шенжен НЛО ЛЕР Висока залив светло со домување

Единечната цена: USD 79.7 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 79.7 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 36 * 36 * 22cm / CTN 1 парчиња / CTN 4.5KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Високо-лумен индустриски НЛО ЛЕР Висока заливска светлина Model NO. AD-UFO-150WD1
150W фино LED висока светлина на заливот

Единечната цена: USD 29.57 - 30.06 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 29.57 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 30.06 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

150W Тип за волан со безжичен ЛЕД 150W без возач LED High Bay Light е нов стилски индустриски ламба. Таа има рамен тип топлина мијалник, да направат добар дисипација ефект. Телото на светилка е сребро, едноставно и убаво. Оваа LED High Bay Light...
SMD3030 Нов безжичен ЛЕД

Единечната цена: USD 49.39 - 50.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 49.39 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 50.21 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

SMD3030 Нов безжичен ЛЕД 150W LED High Bay Light е LED-светло без возач, без возачи кое чини помалку. Не грижете се дека технологијата без возач ќе го скрати животниот век на LED светлото. Тоа не е животен век ограничен. Оваа LED светилка еIP65 ,...
50W Без возач LED висока светлина на заливот

Единечната цена: USD 13.57 - 13.79 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 13.57 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 13.79 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

50W Без возач LED висока светлина на заливот 50W без возач LED High Bay Light е нов пуштен но се продава многу жешко. Дизајниран е како дисперзија на топлината, топлината се расипува побрзо. Оваа LED High Bay Light освои технологија без возач, ниска...
Висококвалитетна 2-годишна гаранција НЛО ЛЕР со висока залиха

Единечната цена: USD 26.61 - 27.04 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 26.61 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 27.04 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 27 * 27 * 25cm / CTN 1 парчиња / CTN 1.8KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Висококвалитетна 2-годишна гаранција НЛО ЛЕР со висока залиха Model NO. AD-GKD-100WDL-YY
Евтин 100W / 150W / 200W НЛО LED High Bay светлина

Единечната цена: USD 30.78 - 31.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 30.78 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 31.3 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 28 * 28 * 20cm / CTN 1 парчиња / CTN 2.54KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

LED High Bay Light за фабрика и складиште Model NO. AD-UFO-100WDL-XC
12000lm 100W светло за заоѓање на возачот без возач

Единечната цена: USD 46.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 46.09 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

12000lm 100W светло за заоѓање на возачот без возач Спецификации Model NO. AD-GKD-100WDL
150W LED без возач Висока задна светлина

Единечната цена: USD 57.4 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 57.4 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

150W LED без возач Висока задна светлина Спецификации Model NO. AD-GKD-150WDL

Кина Возач без водич Висока заливска светлина Добавувачи

Без возачи доведе светло за зајдисонце
Овде можете да ги најдете поврзани производи во Возач без водич Висока заливска светлина, ние сме професионални производител на Возач без водич Висока заливска светлина,Лед High Bay Light Fixture,Лед High Bay осветлување,Алуминиум води високо светло залив,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Возач без водич Висока заливска светлина за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Возач без водич Висока заливска светлина, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Возач без водич Висока заливска светлина,Лед High Bay Light Fixture,Лед High Bay осветлување,Алуминиум води високо светло залив,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Возач без водич Висока заливска светлина!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање