Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Дома > Производи > 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина (Total 24 Products for 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина)
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина

Ние сме специјализирани 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина производители и снабдувачи / фабрика од Кина. Трговија на големо 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина со висок квалитет како ниска цена / евтина, една од 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина водечки брендови од Кина, Shenzhen Ri Yue Guang Hua Technology Co., Ltd..
5-годишна гаранција 200W 250W LED High Bay светлина

Единечната цена: USD 69.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 69.07 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 270 * 270 * 320mm / CTN 1 парчиња / ЦТН 5.8KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHs

5-годишна гаранција 200W 250W LED High Bay светлина Model NO. AD-GKD-200WF4C
China Manufacturer of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
Високо-лумен индустриски НЛО ЛЕР Висока заливска светлина

Единечната цена: USD 41.22 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 41.22 / Piece/Pieces

Бренд: АД комерцијален

Пакување: 28828 * 20cm / CTN 1 парчиња / CTN 2.5KG / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHs

Високо-лумен индустриски НЛО ЛЕР Висока заливска светлина Model NO. AD-UFO-50WD1
High Quality 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина China Supplier
Филипс возач 200W НЛО ЛЕР Висока заливска светлина

Единечната цена: USD 86.13 - 88.87 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
3000 Piece/Pieces USD 86.13 / Piece/Pieces
1001 Piece/Pieces USD 87.5 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 88.87 / Piece/Pieces

Бренд: АД Комерцијални, ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Модел бр.: 200W LED High Bay Light

Филипс возач 200W НЛО ЛЕР Висока заливска светлина Оваа 2017 нова издадена НЛО LED High Bay Light се користи од познатиот бренд Philips возач, гаранција 5 години. Водоотпорен надворешен возач возач нов дизајн, клиенти убедлив избор. San'an /...
Professional Manufacturer of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина со Zigbee затемнетост

Единечната цена: USD 58.02 - 58.93 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 58.02 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 58.93 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина со Zigbee затемнетост Опис: 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина со Zigbee затемнетост е Smart НЛО ЛЕР Висока заливска светлина, 200W LED висока светлина, светлина ќе биде dde Податоци: Model NO. AD-UFO-200W1...
Expert Manufacturer of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
200W LED напојување IP65 со висока моќност 200v

Единечната цена: USD 33.09 - 34.67 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 33.09 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 34.09 / Piece/Pieces
501 Piece/Pieces USD 34.38 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 34.67 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

200W LED напојување IP65 со висока моќност 200v Сите LED светлосни поплави, серија светло и серија светла вклучуваат робустен куќиште од алуминиум со завршна облога во прав во комбинација со нивниот IP65 рејтинг обезбедуваат отпорност на студ и...
China Supplier of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
IP66 Супер тенок 150W на отворено од 220 волти предводена од светлината на поплавата

Единечната цена: USD 26 - 26.67 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 26 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 26.22 / Piece/Pieces
501 Piece/Pieces USD 26.44 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 26.67 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

IP66 Супер тенок 150W на отворено од 220 волти предводена од светлината на поплавата Сите LED светлосни поплави, серија светло и серија светла вклучуваат робустен куќиште од алуминиум со завршна облога во прав во комбинација со нивниот IP65 рејтинг...
China Factory of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
IP65 Водоотпорна 30W LED улична светлина

Единечната цена: USD 10.05 - 9.9 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 10.05 / Piece/Pieces
5001 Piece/Pieces USD 9.82 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 9.9 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

IP65 Водоотпорна 30W LED улична светлина Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина Export
Улична светлина предводена од 100 вати, 130lm / w

Единечната цена: USD 23.27 - 23.82 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 23.27 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 23.46 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 23.82 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 52,5 * 26 * 11,5CM, 1 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

Улична светлина предводена од 100 вати, 130lm / w Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло,...
Competitive 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина China Supplier
40W SMD 3030 2700-6500K ЛЕР улично светло

Единечната цена: USD 12.65 - 12.95 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 12.65 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 12.75 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.95 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 42 * 36,5 * 43CM, 10 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

40W SMD 3030 2700-6500K ЛЕР улично светло Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
Leading Manufacturer of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
5W IP66 LED соларна градина светлина во ид

Единечната цена: USD 22.61 - 27.48 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1001 Piece/Pieces USD 22.61 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 27.48 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

5W IP66 LED соларна градина светлина во ид Оваа серија на 5W IP66 соларна градина Wallидно светло е ново истражување и развој во оваа година. Изгледот е едноставен и уметнички, меката светлосна ламба и нема загадување на светлината. Имајте контрола...
Professional Factory of 200w НЛО ЛЕР Висока заливска светлина
IP66 5W соларна wallидна светлина за градина

Единечната цена: USD 22.61 - 27.48 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 22.61 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 27.48 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 310 * 205 * 240MM, GW: 3,34KG (2 парчиња / ctn)

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

IP66 5W соларна wallидна светлина за градина Опис на производот: Едноставно е најдобро: Погледнете ја нашата соларна светлина на Труро и наскоро ќе разберете зошто. Современа дизајнот и беспрекорните перформанси се стандардни во ова безжично...
160lm / w IP65 Водоотпорна паметна соларна улична светлина

Единечната цена: USD 300.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 300.18 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

160lm / w надворешна IP65 Водоотпорна паметна соларна улична светлина Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло,...
50W Половина одвоена соларна светлина улична светлина на отворено

Единечната цена: USD 228.59 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 228.59 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

50W Половина одвоена соларна светлина улична светлина на отворено Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
Висока ефикасност 40w сите во една соларна светлина на улицата

Единечната цена: USD 169.41 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 169.41 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

Висока ефикасност 40w сите во една соларна светлина на улицата Опис: 1. Соларна предводена улична светлина со користење на различна контрола на моќност според временски период, може да заштеди енергија и да ја подобри практичноста, Производот со...
80W соларна LED улична светлина со соларен панел

Единечната цена: USD 300.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 300.18 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 960 * 270 * 300мм (ламба); 930 * 730 * 80мм (соларен панел)

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

80W соларна LED улична светлина со соларен панел Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло,...
CE RoHS сертификат од 60W соларна LED улична светлина

Единечната цена: USD 228.59 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 228.59 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 740 * 270 * 300мм (ламба); 750 * 736 * 80мм (соларен панел)

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

CE RoHS сертификат од 60W соларна LED улична светлина Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото...
60W соларна LED улична светлина со далечински управувач

Единечната цена: USD 136.08 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 136.08 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 740 * 560 * 220mm, 1 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

60W соларна LED улична светлина со далечински управувач Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото...
140lm / w 80W Сите во една соларна предводена улична светлина

Единечната цена: USD 423.53 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 423.53 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS/IP65

140lm / w 80W Сите во една соларна предводена улична светлина Оваа соларна светло улична светлина со алуминиум + челични стаклени материјали. Времето на работа со соларна светлина на улицата може да биде 12 часа на ден, 5-7 дождливи денови резервна...
IP65 Сите во една соларна предводена улична светлина 70w

Единечната цена: USD 388.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 388.24 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

IP65 Сите во една соларна предводена улична светлина 70w Оваа соларна светло улична светлина со алуминиум + челични стаклени материјали. Времето на работа со соларна светлина на улицата може да биде 12 часа на ден, 5-7 дождливи денови резервна...
60W сите во една соларна улична светлина

Единечната цена: USD 352.94 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 352.94 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

60W сите во една соларна улична светлина Оваа соларна светло улична светлина со алуминиум + челични стаклени материјали. Времето на работа со соларна светлина на улицата може да биде 12 часа на ден, 5-7 дождливи денови резервна копија. Но, времето...
3000K-6500K интегрирана 80W сончева улична светлина

Единечната цена: USD 423.53 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 423.53 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 1835 * 435 * 400MM, 1 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

3000K-6500K интегрирана 80W сончева улична светлина Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло,...
150lm / w 60W сончева улична светлина на отворено

Единечната цена: USD 352.94 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 352.94 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 1510 * 435 * 400MM, 1 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

150lm / w 60W сончева улична светлина на отворено Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло,...
Алуминиум 30W соларна улична светлина со пол

Единечната цена: USD 247.06 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 247.06 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 1005 * 435 * 400MM, 1 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

Алуминиум 30W соларна улична светлина со пол Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
6000lm 50W сончева улична светлина за патот

Единечната цена: USD 211.59 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 211.59 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 685 * 570 * 220MM, 1 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

6000lm 50W сончева улична светлина за патот Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање