Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Дома > Производи > Лед три доказ осветлување (Total 24 Products for Лед три доказ осветлување)
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Лед три доказ осветлување

Ние сме специјализирани Лед три доказ осветлување производители и снабдувачи / фабрика од Кина. Трговија на големо Лед три доказ осветлување со висок квалитет како ниска цена / евтина, една од Лед три доказ осветлување водечки брендови од Кина, Shenzhen Ri Yue Guang Hua Technology Co., Ltd..
Високо лумен 130lm / w 60W LED три доказ светлина

Единечната цена: USD 39.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 39.09 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

Високо лумен 130lm / w 60W LED три доказ светлина Опис: Висок лумен 130lm / w 60W LED Три доказ светлина е заменува традиција Три-доказ со LED Tube светлина, висок квалитет и убава, многу популарен во светот. Ние може да обезбеди 40w 60w 80w 120w...
China Manufacturer of Лед три доказ осветлување
5 години гаранција DOB 100Watt LED осветлување од поплави

Единечната цена: USD 18.89 - 19.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 18.89 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 19.05 / Piece/Pieces
501 Piece/Pieces USD 19.22 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 19.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника; OEM / ODM е достапен

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

5 години гаранција DOB 100Watt LED осветлување од поплави Сите LED светлосни поплави, серија светло и серија светла вклучуваат робустен куќиште од алуминиум со завршна облога во прав во комбинација со нивниот IP65 рејтинг обезбедуваат отпорност на...
High Quality Лед три доказ осветлување China Supplier
Најевтино улично осветлување од 50W LED

Единечната цена: USD 12.83 - 13.14 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5001 Piece/Pieces USD 12.83 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 12.93 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 13.14 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

Најевтино улично осветлување од 50W LED Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично...
Professional Manufacturer of Лед три доказ осветлување
30W Philips чип LED LED осветлување

Единечната цена: USD 10.05 - 9.9 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 10.05 / Piece/Pieces
5001 Piece/Pieces USD 9.82 / Piece/Pieces
2001 Piece/Pieces USD 9.9 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: 47 * 41 * 37,5CM, 15 парчиња / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

30W Philips чип LED LED осветлување Опис на производот: Светилките за уличните светла RYGH TECH 's осветлуваат улично осветлување на патот и паркирање во 21 век. Нашиот меч Серија LED светло, улично светло, без возачкото светло, улично светло,...
Expert Manufacturer of Лед три доказ осветлување
130lm / w 2700-6500K 120W LED улично осветлување

Единечната цена: USD 31 - 31.73 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 31 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 31.24 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 31.73 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 78 * 29 * 11.5CM, 1pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

130lm / w 2700-6500K 120W LED улично осветлување Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
China Supplier of Лед три доказ осветлување
Целосна Спектар индустриска предводена расте светлината 150W

Единечната цена: USD 33.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 33.18 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS

Целосна Спектар индустриска предводена расте светлината 150W Опис: А предводена расте светлина или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално е електрично светло, со цел да се стимулира растение раст со емитување светлина соодветна...
China Factory of Лед три доказ осветлување
100 вати LED улично осветлување за патниот проект

Единечната цена: USD 24.04 - 24.61 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 24.04 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 24.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 24.61 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 71 * 25.5 * 11.5CM, 1pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

100 вати LED улично осветлување за патниот проект Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
Лед три доказ осветлување Export
2 години гаранција 40W LED улично осветлување

Единечната цена: USD 12.09 - 12.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 12.09 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 12.19 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 45 * 22,5 * 58 см, 5 парчиња / цтн

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

2 години гаранција 40W LED улично осветлување Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
Competitive Лед три доказ осветлување China Supplier
Нов 20W 130lm / w SMD LED улично осветлување

Единечната цена: USD 9.16 - 9.38 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 9.16 / Piece/Pieces
2000 Piece/Pieces USD 9.23 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 9.38 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 42.5 * 34 * 46.5CM, 10pcs / ctn

Способност за снабдување: 50000pcs/year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE,RoHS,EMC,PVD

Нов 20W 130lm / w SMD LED улично осветлување Опис на производот: LED-светилките на RYGH TECH овозможуваат колор и осветлување на паркингот во 21-от век. Нашиот меч Серија LED улични светлини, без возачи LED улична светлина, соларна LED улична...
Leading Manufacturer of Лед три доказ осветлување
7W промена на температурата на бојата доведе до паѓачко осветлување

Единечната цена: USD 8.45 - 8.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 8.45 / Piece/Pieces
3000 Piece/Pieces USD 8.5 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 8.55 / Piece/Pieces
50 Piece/Pieces USD 8.6 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Tech

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 50 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

стан WiFi контролирани паметни LED downlghts е совршен за акцент осветлување и за станбени и комерцијални цели. промена на температурата на бојата на паметната светлина Вградената светлина може да биде едноставна надградба во споредба со...
Professional Factory of Лед три доказ осветлување
0.6m 30W предводена линеарно осветлување виси површина монтирани

Единечната цена: USD 17.91 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 17.91 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 17Kg / 10pcs / картон

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

0.6m 30W предводена линеарно осветлување виси површина монтирани Опис: LED Линеарни материјали за осветлување LED Линеарно осветлување Користете Алуминиум, премачкано со прав (бели песоци и песок црно и песочно сиво) Прецизно, Самостоен светилник:...
LED Линеарна светлина за фабрички трговски трговски центри

Единечната цена: USD 25.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 25.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Tech; ОЕМ или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 10000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

LED Линеарна светлина за фабрички трговски трговски центри Еден вид на LED Осветлување во внатрешноста, Овој тип на светилка е исто така познат како светодиоден привезок. Користење на висина начин на инсталација. LED линеарните фитинзи се достапни...
Убаво цена предводена осветлување соларни уличното осветлување

Единечната цена: USD 291.18 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 291.18 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

Убаво цена предводена осветлување соларни уличното осветлување Интегрирајте го сончевиот панел, телото на батеријата, батеријата и контролорот во целиот систем. Лесен за транспорт, инсталација и одржување. Соларниот панел изгледа како чадор за...
Отворен Водоотпорен Ip65 Сите Во Еден Сончевиот Лед Улица Светлина

Единечната цена: USD 220.59 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 220.59 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

Отворен Водоотпорен Ip65 Сите Во Еден Сончевиот Лед Улица Светлина Интегрирајте го сончевиот панел, телото на батеријата, батеријата и контролорот во целиот систем. Лесен за транспорт, инсталација и одржување. Соларниот панел изгледа како чадор за...
X300 600w висок PPFD предводена растат осветлување

Единечната цена: USD 43.24 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 43.24 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

X300 600w висок PPFD предводена растат осветлување Спецификации: Model
IK10 IP65 Индустриски E40 E39 150W без возач НЛО ЛЕР Висока заливска светлина за складиште

Единечната цена: USD 31.34 - 35.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 35.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: ЦТН големина: 300 * 300 * 200mm 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

IK10 IP65 Индустриски E40 E39 150W без возач НЛО ЛЕР Висока заливска светлина за складиште Опис: При изборот на осветлување за тавани со високи заливи, ефикасноста е важна. Бидејќи светлото ќе работи од поголем опсег, осветлувањето треба да биде...
CE RoHS одобрување IP65 Индустриски 150W без возач НЛО ЛЕР Висока заливска светлина за складиште

Единечната цена: USD 31.34 - 35.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 35.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: ЦТН големина: 300 * 300 * 200mm 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

CE RoHS ССА одобрување Магацин 100W без возач НЛО ЛЕР Висока залив светло IP65 IK10 чист бел индустриски Опис: При изборот на осветлување за тавани со високи заливи, ефикасноста е важна. Бидејќи светлото ќе работи од поголем опсег, осветлувањето...
CE RoHS ССА одобрување Магацин 100W без возач НЛО ЛЕР Висока залив светло IP65 IK10 чист бел индустриски

Единечната цена: USD 29.48 - 33.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 29.48 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 31.34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 33.21 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: ЦТН големина: 300 * 300 * 200mm 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

CE RoHS ССА одобрување Магацин 100W без возач НЛО ЛЕР Висока залив светло IP65 IK10 чист бел индустриски Опис: При изборот на осветлување за тавани со високи заливи, ефикасноста е важна. Бидејќи светлото ќе работи од поголем опсег, осветлувањето...
Висок Lumen 200w без возач предводен од рефлекторите Ip65 предводен од поплави светлина отворено за безбедност осветлување

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000 Pieces/ per Year

Мин. Со цел: 10-500 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

Високо лумен 200w без возач предводени од прожектор IP65 предводени од поплави светлина отворено за безбедност осветлување * Донесување на постојана струја за контрола на коло.Со над-температура заштита, краток спој заштита, висока сигурност...
Надворешно високо осветлување за осветлување Најновиот дизајн Тениски терен Фудбал Спортско стадионски стадион 1200w LED рефлектор

Единечната цена: USD 744.72 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 744.72 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

Надворешно високо осветлување за осветлување Најновиот дизајн Тениски терен Фудбал Спортско стадионски стадион 1200w LED рефлектор Податоци Model NO RYGH-BYL-1200W...
1000w 1200w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување предводена отворено стадион светлина

Единечната цена: USD 620.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 620.6 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

1000w 1200w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување предводена отворено стадион светлина Податоци Model NO RYGH-BYL-1000W
Најновиот дизајн Тенис суд Фудбал Спортско стадион Надворешно високо мафно осветлување 600W LED рефлектори

Единечната цена: USD 430.07 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 430.07 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

Најновиот дизајн Тенис суд Фудбал Спортско стадион Надворешно високо мафно осветлување 600W LED рефлектори Податоци Model NO RYGH-BYL-600W Wattage
800w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување доведе отворено стадион светлина

Единечната цена: USD 548.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 548.3 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

800w предводена од поплави светлина 110-130LM / W Спорт осветлување доведе отворено стадион светлина Податоци Model NO RYGH-BYL-800W Wattage
2019 Професионални алуминиумски легури интегрирани цени на отворено SMD 2835 15W до 40W IP65 соларни улично осветлување со пол

Единечната цена: USD 304.76 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 304.76 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 73 * 42 * 29см

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE / ROHS

2019 Професионални алуминиумски легури интегрирани цени на отворено SMD 2835 15W до 40W IP65 соларни улично осветлување со пол P roduct Paremeter: Model NO. RYGHSLD15W20AH130LM Wattage 40W Battery Lithium battery 12V 20Ah Lumen 100-110lm/w at 40W,...
Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање