Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Дома > Производи > Лед Три доказ светла (Total 24 Products for Лед Три доказ светла)
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Лед Три доказ светла

Ние сме специјализирани Лед Три доказ светла производители и снабдувачи / фабрика од Кина. Трговија на големо Лед Три доказ светла со висок квалитет како ниска цена / евтина, една од Лед Три доказ светла водечки брендови од Кина, Shenzhen Ri Yue Guang Hua Technology Co., Ltd..
60W 4FT LED три-доказ светла тела

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

60W 4FT LED три-доказ светла тела Опис: 60W 4FT LED три-доказ светла тела Три-доказ LED тела за IP65 водоотпорни, отпорни на прашина и отпорен на корозија Највисоки лумени, висока моќност, најниска дисипација на светлина, ниска топлина CE,...
China Manufacturer of Лед Три доказ светла
Соларни предводени од уличните светла 50 Watt со контрола на АПП за мобилен телефон

Единечната цена: USD 317.65 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 317.65 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

Соларни предводени од уличните светла 50 Watt со контрола на АПП за мобилен телефон Оваа соларна светло улична светлина со алуминиум + челични стаклени материјали. Времето на работа со соларна светлина на улицата може да биде 12 часа на ден, 5-7...
High Quality Лед Три доказ светла China Supplier
Нов дизајн Супер осветленост LED соларни улични светла на отворено

Единечната цена: USD 192.94 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 192.94 / Piece/Pieces

Бренд: Достапно RYGH, ODM или OEM

Пакување: Пена + картонска хартија, Стандарден извоз

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

Нов дизајн Супер осветленост LED соларни улични светла на отворено Интегрирајте го сончевиот панел, предводеното тело, батерија и контролер во целиот систем. Лесно за транспорт, инсталирање и одржување. Сончевиот панел изгледа како чадор за да ја...
Professional Manufacturer of Лед Три доказ светла
Двојни прекинувачи 1500w Регулираат LED светлата

Единечната цена: USD 83.96 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 83.96 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS

Двојни прекинувачи 1500w Регулираат LED светлата Опис: А предводена расте светлина или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално е електрично светло, со цел да се стимулира растение раст со емитување светлина соодветна за...
Expert Manufacturer of Лед Три доказ светла
1.5m 80W предводени од линеарни висечки светла

Единечната цена: USD 45.13 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 45.13 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 33 кг / 10 парчиња / картон

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

1.5m 80W предводени од линеарни висечки светла Опис: LED Линеарна светлина Материјали LED Линеарна употреба на светлина Екструдиран алуминиум, прав обложен (бели песоци и песок црна и песок сива) Прецизни, Самостоен светилник: 608mm / 1008mm / 996mm...
China Supplier of Лед Три доказ светла
90w 120w 150w 180w предводени од линеарни светла

Единечната цена: USD 46.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 46.21 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: W63 * H45мм

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

90w 120w 150w 180w предводени од линеарни светла P roduct Параметар: Part no.: RYGH-60WB LED Power: 60Watt Input AC100-265V
China Factory of Лед Три доказ светла
Отворен Водоотпорен Ip65 Сите Во Еден Сончевиот Лед Улица Светлина

Единечната цена: USD 220.59 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 220.59 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE ROHS IP65 IES ISO standards

Отворен Водоотпорен Ip65 Сите Во Еден Сончевиот Лед Улица Светлина Интегрирајте го сончевиот панел, телото на батеријата, батеријата и контролорот во целиот систем. Лесен за транспорт, инсталација и одржување. Соларниот панел изгледа како чадор за...
Лед Три доказ светла Export
Full Spectrum водоотпорен ip67 COB 50W Ултра-тенок плоштад ЛЕР растат светла за цвеќе затворен

Единечната цена: USD 11.86 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
10 Piece/Pieces USD 11.86 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

Full Spectrum водоотпорен ip67 COB 50W Ултра-тенок плоштад ЛЕР растат светла за цвеќе затворен
Competitive Лед Три доказ светла China Supplier
Ip65 SMD3030 LED триаголна светилка 300W Гаража со три-доказ LED светло

Единечната цена: USD 194.12 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 194.12 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 600 * 140 * 400 мм

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

Ip65 SMD3030 LED триаголна светилка 300W Гаража со три-доказ LED светло 5 години гаранција предводена од висок јарболот светлината IP66 50W 100W 150W 200W 250W 300W 400W 500W 600W LED високо засегнато светло, со TUV CE RoHS ETL SAA сертификати....
Leading Manufacturer of Лед Три доказ светла
5 години гаранција 150W LED светла за зајдисонце во рудникот

Единечната цена: USD 80.89 - 86.88 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
300 Piece/Pieces USD 80.89 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 82.34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 86.88 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: ЦТН големина: 39 * 39 * 21см

Способност за снабдување: 5000pcs/month

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHS

5 години гаранција 150W LED светла за зајдисонце во рудникот Податоци Model NO RYGHUFO-007B-150W(HLG)
Professional Factory of Лед Три доказ светла
1000W предводена од растечки светла за затворен растенија

Единечната цена: USD 55.85 - 57.69 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 55.85 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 57.69 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

1000W предводена од растечки светла за затворен растенија Опис: Ние користиме Full Spectrum ЛЕР да направите 1000W предводени од светлината за затворен погон, осветленоста е 400-840nm, номиналната моќност е 1000W, вистинската моќност е 140W,...
Високо квалитетни LED предводени од улични светла за продажба

Единечната цена: USD 55.84 - 57.16 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
200 Piece/Pieces USD 55.84 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 57.16 / Piece/Pieces

Бренд: AD комерцијални, ODM или OEM достапни

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE/RoHS

Опис на производот: Високо квалитетни LED предводени од улични светла за продажба Model NO.AD-LD-DM60W Nominal Power46 60W Voltage AC 85-265V Certificate CE, RoHs Frequency Range 50Hz-60Hz Light Qty 3030 54 PCS Life Time 50000 Hours Storage...
CE RoHS SMD 2835 30W LED три-доказ светилка

Единечната цена: USD 17.15 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 17.15 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

CE RoHS SMD 2835 30W LED три-доказ светилка Опис: CE RoHS SMD 2835 30W LED три-доказ светилка Три-доказ LED тела за IP65 водоотпорни, отпорни на прашина и отпорен на корозија Постојан актуелен драјвер со уникатна технологија, добро бренд IC,...
2018 Нови 20 вати LED три доказ светла за магацин

Единечната цена: USD 12.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 12.6 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

2018 Нови 20 вати LED три доказ светла за магацин Опис: 2018 Нови 20 вати LED три доказ светла за магацин Постојан актуелен драјвер со уникатна технологија, добро бренд IC, Јапонија Rubycon, подолг живот од обичните. Висока стабилност изолиран возач...
3 години Гаранција Мини 15w 2ft LED Tube Три-доказ светлина тела

Единечната цена: USD 10.25 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 10.25 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

3 години Гаранција Мини 15w 2ft LED Tube Три-доказ светлина тела Опис: 3 години Гаранција Мини 15w 2ft LED Tube Три-доказ светлина тела Максимална ефикасност и минимален отсјај Висока безбедност и водоотпорен Три-доказ LED тела за IP65 вода-доказ,...
IP65 алуминиум 1200mm 30w 40w 60w 80w LED три доказ светилка

Единечната цена: USD 27.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 27.57 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

IP65 алуминиум 1200mm 30w 40w 60w 80w LED три доказ светилка Опис: IP65 алуминиум 1200mm 30w 40w 60w 80w LED три доказ светилка Постојан актуелен драјвер со уникатна технологија, добро бренд IC, Јапонија Rubycon, подолг живот од обичните. Висока...
Висока моќност алуминиум 60W LED Три-доказ осветлување

Единечната цена: USD 39.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 39.09 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

Висока моќност алуминиум 60W LED Три-доказ осветлување Опис: Висока моќност алуминиум 60W LED Три-доказ осветлување Три-доказ LED тела за IP65 водоотпорни, отпорни на прашина и отпорен на корозија Највисоки лумени, висока моќност, најниска...
5 години гаранција 40w индустриски LED три-доказ светла

Единечната цена: USD 30.42 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 30.42 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

5 години гаранција 40w индустриски LED три-доказ светла Опис: 60W 4FT LED три-доказ светла тела Три-доказ LED тела за IP65 водоотпорни, отпорни на прашина и отпорен на корозија Највисоки лумени, висока моќност, најниска дисипација на светлина, ниска...
AC 110V 220V IP65 SMD 60W LED три-доказ светилка

Единечната цена: USD 27.95 - 28.28 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 27.95 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 28.15 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 28.28 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

AC 110V 220V IP65 SMD 60W LED три-доказ светилка Опис: 2018 3-годишна гаранција 80w 5ft 150cm / 1500mm / 1.5m LED три-доказ светлосни тела е нова LED светло, за замена на стари LED три-доказ тела со цевка светлина, се користи за Пакување многу,...
3 години гаранција 80w 5ft 150cm / 1500mm / 1.5m LED три-доказ светлосни тела

Единечната цена: USD 25.45 - 25.63 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 25.45 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 25.58 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 25.63 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

3 години гаранција 80w 5ft 150cm / 1500mm / 1.5m LED три-доказ светлосни тела Опис: 2018 3-годишна гаранција 80w 5ft 150cm / 1500mm / 1.5m LED три-доказ светлосни тела е нова LED светло, за замена на стари LED три-доказ тела со цевка светлина, се...
Млечно / чисто покритие LED 4ft 20w 40w LED Три-доказ осветлување

Единечната цена: USD 17.75 - 17.91 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 17.75 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 17.83 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 17.91 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

Млечно / чисто покритие LED 4ft 20w 40w LED Три-доказ осветлување Опис: 2018 Млечен / чист капак LED 4ft 20w 40w LED Три-доказ осветлување е 2018 топла продажба модел, можеме да понудиме две различни корици за да ги задоволат вашите потреби, Miky...
1500mm 120lm / W AC100-277V LED Три-доказ светлина

Единечната цена: USD 33.91 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 33.91 / Piece/Pieces

Бренд: SMD2835

Пакување: CTN Големина: 1630 * 275 * 275mm Компјутери / Ctn: 6 парчиња GW /CTN.19.6KG

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHs

1500mm 120lm / W AC100-277V LED Три-доказ светлина Model: AD-C5F-80W Width Wide Size 1565*118*80 Type of LED Board whole LED Board
IP65 2ft 600mm 10W LED три-доказ светлина тела

Единечната цена: USD 11.65 - 12 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
5000 Piece/Pieces USD 11.65 / Piece/Pieces
1000 Piece/Pieces USD 11.83 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 12 / Piece/Pieces

Бренд: АД КОМЕРЦИЈАЛ

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE, RoHS

30W LED светилка со LED светилка со ниска светлина Опис: 2018 IP65 2ft 600mm 10W LED Три-доказ светлина тела е едноставен и лесен за инсталирање на три доказ светлина, можеме да произведеме многу differents вати, типови на овој модел, 10w, 20w, 30w,...
3-годишна гаранција Високо Lumen водоотпорен 60W LED Три-доказ светлина

Единечната цена: USD 24.22 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 24.22 / Piece/Pieces

Бренд: SMD2835

Пакување: CTN Големина: 1630 * 275 * 275mm Компјутери / Ctn: 6 парчиња GW /CTN.19.6KG

Способност за снабдување: 50000pcs/Year

Мин. Со цел: 1 Piece/Pieces

Сертификат: CE RoHs

3-годишна гаранција Високо Lumen водоотпорен 60W LED Три-доказ светлина Model: AD-C5F-60W Width Wide Size 1565*118*80 Type of LED Board 3pcs LED Board
Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање