Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР растенијата растат светлината > Регулирачки LED диоди растат
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Регулирачки LED диоди растат

Регулирачки LED диоди растат
2000w Висока моќност расте светлина за затворен растенија

Единечната цена: USD 106.34 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 106.34 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

2000w Висока моќност расте светлина за затворен растенија Опис: А предводена расте светлина или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално е електрично светло, со цел да се стимулира растение раст со емитување светлина соодветна за...
Двојни прекинувачи 1500w Регулираат LED светлата

Единечната цена: USD 83.96 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 83.96 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Двојни прекинувачи 1500w Регулираат LED светлата Опис: А предводена расте светлина или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално е електрично светло, со цел да се стимулира растение раст со емитување светлина соодветна за...
600watt 1000watt 1200watt 1500watt 2000watt LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 65.3 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 65.3 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

600watt 1000watt 1200watt 1500watt 2000watt LED Расте Светлината Опис: А предводена расте светлина или растителна светлина е вештачки извор на светлина, генерално е електрично светло, со цел да се стимулира растение раст со емитување светлина...
1200W Full Spectrum CE RoHS LED расте светлина

Единечната цена: USD 52.08 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 52.08 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

1200W Full Spectrum CE RoHS LED расте светлина Спецификации: Model NO.
Хидропоника 1000w COB зеленчук полн спектар ЛЕР растат светлината

Единечната цена: USD 43.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 43.56 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Хидропоника 1000w COB зеленчук полн спектар ЛЕР растат светлината Спецификации: Model NO.
600W LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 34.09 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 34.09 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

600W LED Расте Светлината Спецификации: Model NO.
Регулирачки 1000W LED Расте Светли хидропони

Единечната цена: USD 359.85 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 359.85 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Патент 1000W LED расте светлиот полн спектар за растенија веге и цвеќиња • 3-каналната Wifi ја контролира бојата, осветленоста, вклучи / исклучи. Може да контролира група на LED диоди. • 5W голем Epistar чип и COB чип LED извор, секоја диода има...
1500W патент за да се затвори полн спектар COB LED растат Осветлување

Единечната цена: USD 530 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 530 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 720 * 480 * 115MM, 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Трговија на големо 1500W патент смазнува полн спектар COB LED Расте осветлување за растенијата фабрика Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и...
1000W 1500W 2500W стакленички Smart LED расте светлина

Единечната цена: USD 359.85 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 359.85 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 520 * 480 * 115MM, 1 PCS / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

1000W 1500W 2500W стакленички Smart LED расте светлина Опис: Со децении, одгледувачите во затворен простор се потпираа на вештачки извори на светлина, како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцент за да ги имитираат сончевите зраци во...
1200W засилувачки полн спектрум ЦОВ ЛЕР растенија растат

Единечната цена: USD 485.89 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 485.89 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

1200W засилувачки полн спектрум ЦОВ ЛЕР растенија растат 600w, 900w, 1200w LED Расте Светлината. Користење на куќиште за печење за лакирање и калено стакло. LED: COB + 5W висока моќност LED. Таа е погодна за садење во затворен простор. Како што се...
Целосен спектар 900W LED расте светло за фабрика за фабрики / фарма

Единечната цена: USD 348.21 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 348.21 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Целосен спектар 900W LED расте светло за фабрика за фабрики / фарма 600w, 900w, 1200w LED Расте Светлината. Користење на куќиште за печење за лакирање и калено стакло. LED: COB + 5W висока моќност LED. Таа е погодна за садење во затворен простор....
600W димамира LED диоди растат за VGE / Bloom

Единечната цена: USD 237.05 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 237.05 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Хартија картон + пена

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

600W димамира LED диоди растат за VGE / Bloom 600w, 900w, 1200w LED Расте Светлината. Користење на куќиште за печење за лакирање и калено стакло. LED: COB + 5W висока моќност LED. Таа е погодна за садење во затворен простор. Како што се месести,...
WiFi Портал 2500W Регулирачки COB LED Расте Светлината

Единечната цена: USD 928.03 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 928.03 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

WiFi Портал 2500W Регулирачки COB LED Расте Светлината • 3-каналната Wifi ја контролира бојата, осветленоста, вклучи / исклучи. Може да контролира група на LED диоди. • 5W голем Epistar чип и COB чип LED извор, секоја диода има Zenger во него да го...

Кина Регулирачки LED диоди растат Добавувачи

Регулирачки LED диоди растат
Овде можете да ги најдете поврзани производи во Регулирачки LED диоди растат, ние сме професионални производител на Регулирачки LED диоди растат,Алуминиумските LED диоди растат,12W LED диоди за засилување со светлина,Водоотпорен LED пареа растат,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Регулирачки LED диоди растат за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Регулирачки LED диоди растат, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Регулирачки LED диоди растат,Алуминиумските LED диоди растат,12W LED диоди за засилување со светлина,Водоотпорен LED пареа растат,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Регулирачки LED диоди растат!
Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање