Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Производи > ЛЕР растенијата растат светлината > Десктоп ЛЕР Расте Светлината
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Hugh Hu
Контакт сега

Десктоп ЛЕР Расте Светлината

Категории на производи од Десктоп ЛЕР Расте Светлината , ние сме специјализирани производители од Кина, Работната работна површина растат , Лед Расте Табела осветлување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лед Расте Светлината R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Интелегентно осветлување на цврсто дрво од 20W

Единечната цена: USD 34 - 42.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
11 Piece/Pieces USD 34 / Piece/Pieces
2 Piece/Pieces USD 42.57 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Интелегентно осветлување на цврсто дрво од 20W Опис: 1. Висока моќност 20W 2. Цврсто дрво Минијатурна форма на плантажа, едноставен и убав изглед, пријатна, многу пастирска боја 3.Интелигантно садење: По вклучувањето и осветлувањето, опремата...
Приватен модел НЛО форма Интелигентна садење ЛЕР Расте светлина

Единечната цена: USD 44.57 - 54 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
11 Piece/Pieces USD 44.57 / Piece/Pieces
2 Piece/Pieces USD 54 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH Техника

Пакување: Празно CTN, или прилагодено CTN

Способност за снабдување: 5-7 days for sample, 5-15 days for mass order

Приватен модел НЛО форма Интелигентна садење ЛЕР Расте светлина Опис: Приватни модели НЛО форма Интелигентна садење ЛЕР Расте светлина, приватни модели патентирани производи, НЛО форма, наука-ладно; 2. Интелигентно садење, избор на повеќе режими, во...
16W LED работната маса расте светло со адаптер

Единечната цена: USD 32 - 42.57 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
301 Piece/Pieces USD 32 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 33 / Piece/Pieces
11 Piece/Pieces USD 34 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 42.57 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: L57.7 * W43.5 * H57.7CM, 8 ПЦС / ЦТН

Способност за снабдување: 50000pcs/month

16W LED работната маса расте светло со адаптер Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во затворено...
Водач предводена од 20W расте светлина за домашна употреба

Единечната цена: USD 42.57 - 54 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
301 Piece/Pieces USD 42.57 / Piece/Pieces
101 Piece/Pieces USD 43.57 / Piece/Pieces
11 Piece/Pieces USD 44.57 / Piece/Pieces
1 Piece/Pieces USD 54 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM се достапни

Пакување: L54.5 × W45.5 × H47CM, 4 компјутери / CTN

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Водач предводена од 20W расте светлина за домашна употреба Опис: Со децении, одгледувачите на затворено се потпираат на вештачки извори на светлина како што се HID, натриум со висок притисок и флуоресцентни за да имитираат сончевите зраци во...
2018 Најнови производи LED табела Расте светлина

Единечната цена: USD 20.5 - 25.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 20.5 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 23.5 / Piece/Pieces
10 Piece/Pieces USD 25.5 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, ODM или OEM Достапно

Пакување: Пена + хартиена картон, извозен стандард

Способност за снабдување: 50000pcs/Quarter

Опис на производот 2018 Најнови производи LED табела Расте светлина Опис на производот Модел NO.W-PG01-B Wattage 8.5 W Voltage AC100-240V Certificate CE ROHS FCC Luminance Full Lighting>=75LM;White Only>=90LM;Red & Blue Light>=20LM;...
Нов дизајн 8.5W LED табела расте Лампа за читање

Единечната цена: USD 20.85 - 25.85 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 20.85 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 23.85 / Piece/Pieces
5 Piece/Pieces USD 25.85 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 10pcs / ctn, кошничка големина: L76 * W40 * H27.5CM, за единечна светилка со внатрешно пакување, тежина: 1200g, големина на пакување: L38.5 * W15 * H12.5CM

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Нов дизајн 8.5W LED табела расте Лампа за читање Description: This LED grow light is designed to speed up the growth rate of plants at all growth stages including seedling, vegetative, and flowering vegetative stages by providing the supplemental...
Целосна Spectrum LED табела расте светло за соба

Единечната цена: USD 20.85 - 25.85 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
500 Piece/Pieces USD 20.85 / Piece/Pieces
100 Piece/Pieces USD 23.85 / Piece/Pieces
5 Piece/Pieces USD 25.85 / Piece/Pieces

Бренд: RYGH, OEM или ODM достапни

Пакување: 10pcs / ctn, кошничка големина: L76 * W40 * H27.5CM, за единечна светилка со внатрешно пакување, тежина: 1200g, големина на пакување: L38.5 * W15 * H12.5CM

Способност за снабдување: 50000pcs/month

Целосна Spectrum LED табела расте светло за соба Description: This LED grow light is designed to speed up the growth rate of plants at all growth stages including seedling, vegetative, and flowering vegetative stages by providing the supplemental...

Кина Десктоп ЛЕР Расте Светлината Добавувачи

Десктоп ЛЕР Расте Светлината
Овде можете да ги најдете поврзани производи во Десктоп ЛЕР Расте Светлината, ние сме професионални производител на Работната работна површина растат,Лед Расте Табела осветлување,Лед Расте Светлината,Лед маса растат светлината,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Десктоп ЛЕР Расте Светлината за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Десктоп ЛЕР Расте Светлината, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Работната работна површина растат,Лед Расте Табела осветлување,Лед Расте Светлината,Лед маса растат светлината,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Десктоп ЛЕР Расте Светлината!
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање