Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Home > Контактирајте не
Контакт снабдувач
Hugh Hu

Mr. Hugh Hu

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-755-29411949
 • Факс:0086-0755-29411949
 • Мобилен телефон:+8613686807553Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:info@ledlightinside.com
 • Адреса:6/F, C1, Xinshidai Gongrong Industrial Park, Waihuan Road, Shilongzai, Shiyan, Bao'an, Shenzhen, Guangdong, PRC. 518108, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518110
 • Wechat:
  290813930
  WechatQRCode
 • Веб-страница:https://www.ledlightinside.com
 • Изложбен салон Босго:http://ledlightinside.mk.bossgoo.com
Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Hugh Hu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање