Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Hugh Hu Mr. Hugh Hu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-29411949 Е-пошта:info@ledlightinside.com
Избрана производи
За нас
Шенжен RIYUEGUANGHUA технологија копродукции, ограничен е професионален производител на LED светлина. Ние сме hi-tech претпријатие кое е специјализирано за истражување, дизајнирање, производство и извоз на ЛЕР производи. Со квалификувани таленти, висока технологија и изобилство на средства, имаме многу канцеларии и филијали во повеќето градови во Кина., За да можеме да понудиме брза и совршена услуга на нашите клиенти. Нашите LED осветлување, вклучувајќи LED светло, LED светлосни цевки, LED светилки за тавани, LED светло заливско светло, LED светло за поплавување, LED улично светло, LED напојување, итн Нашата компанија има висококвалитетни професионални техничари и напредна модерна опрема за производство: СМТ машина, машина за обликување со инјектирање, машина COB, печка за стареење на висока температура, машина за маса (дебагирање на осветленост по точка-по-точка) машина за лемење со струен проток и неколку машини за лемење на бранови, PCBA линии, автоматски линии за производство на пакување и вертикален држач за тестирање. Целосно спроведување на договорот за управување со квалитет ISO9001-2000 и обидете се да ги направите сите парчиња LED дисплеи, LED единици, модули и осветлување да бидат најдобри. Нашите производи имаат положено CE, FCC, RoHS, ISO, SGS и други сродни сертификати. Сите производи истражени и развиени од RIYUEGUANGHUA го достигнаа напредното ниво на меѓународниот пазар. Потпирајќи се на предностите на стратешката унија на компанијата, домашната и странската компанија, RIYUEGUANGHUA прераснаа во оригинално вкрстеновековно модерно претпријатие со споделување ресурси, поделба и соработка, предности комплементарно и работење со високи перформанси.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Шенжен RIYUEGUANGHUA технологија копродукции, ограничен е професионален производител на LED светлина. Ние сме hi-tech претпријатие кое е специјализирано за истражување, дизајнирање, производство и извоз на ЛЕР производи. Со квалификувани таленти, висока технологија и изобилство на средства, имаме многу канцеларии и филијали во повеќето градови во Кина., За да можеме да понудиме брза и совршена услуга на нашите клиенти. Нашите LED осветлување, вклучувајќи LED светло, LED светлосни цевки, LED светилки за тавани, LED светло заливско светло, LED светло за поплавување, LED улично светло, LED напојување, итн Нашата компанија има висококвалитетни професионални техничари и напредна модерна опрема за производство: СМТ машина, машина за обликување со инјектирање, машина COB, печка за стареење на висока температура, машина за маса (дебагирање на осветленост по точка-по-точка) машина за лемење со струен проток и неколку машини за лемење на бранови, PCBA линии, автоматски линии за производство на пакување и вертикален држач за тестирање. Целосно спроведување на договорот за управување со квалитет ISO9001-2000 и обидете се да ги направите сите парчиња LED дисплеи, LED единици, модули и осветлување да бидат најдобри. Нашите производи имаат положено CE, FCC, RoHS, ISO, SGS и други сродни сертификати. Сите производи истражени и развиени од RIYUEGUANGHUA го достигнаа напредното ниво на меѓународниот пазар. Потпирајќи се на предностите на стратешката унија на компанијата, домашната и странската компанија, RIYUEGUANGHUA прераснаа во оригинално вкрстеновековно модерно претпријатие со споделување ресурси, поделба и соработка, предности комплементарно и работење со високи перформанси.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање